Відбулася ХVII конференція Львівської обласної організації Партії регіонів

7 липня об 11.00 в приміщенні спортивного комплексу «Грація» у м. Львів відбулася ХVII конференція Львівської обласної організації Партії регіонів, присвячена обговоренню концептуальних та стратегічних питань щодо виборчої кампанії до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року.

Львівська партійна конференція стала першою із запланованих по всій країні, та передала естафету Рівненщині. Вперше за 15 років виборча кампанія Партії регіонів розпочалась із Заходу.

У конференції взяли участь народний депутат, голова Львівської обласної організації Партії регіонів П.І. Писарчук, перший заступник голови Львівської обласної організації Партії регіонів В.М. Рогов, депутати обласної, районних та міських рад Львівщини, запрошені гості та представники засобів масової інформації.

Конференція розпочалася молебнем та освяченням присутніх отцем Іваном (УГКЦ), який благословив делегатів та гостей конференції та побажав їм приймати мудрі рішення і працювати на благо громади. Після освячення пролунав Державний гімн України та гімн Партії регіонів, що ознаменувало офіційний початок конференції.

Після цього відбувся прийом до лав Партії регіонів заступника голови Львівської облдержадміністрації Михайла Янковського. Голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук урочисто вручив щойно прийнятому однопартійцю партквиток. Присутні у залі щиро привітали однодумця.

Перед делегатами XVII конференції Львівської обласної організації Партії регіонів виступив голова ЛОО ПР Петро Писарчук, розповівши про завдання обласної партійної організації в світлі майбутньої виборчої кампанії.

«Сьогодні Вам буде запропоновано проект програми, з якою обласна партійна організація йтиме на вибори до парламенту. Це буде основоположний документ не тільки для тих кандидатів, кого ми сьогодні висунемо на цю нелегку битву, але для кожної партійної організації. Хотів би подякувати нашим київським товаришам, керівнику виборчого штабу Роману Редьку, які фактично взяли на себе весь тягар цієї роботи» – наголосив Петро Писарчук.

Презентація та обговорення передвиборчої Програми Львівської обласної організації Партії регіонів на чергових парламентських виборах 2012 року стала ключовим пунктом конференції.

«Важливо, щоб ця програма була доведена до кожного виборця, що не визначився, за кого голосувати. А, як кажуть соціологи, таких ще дуже багато. Битву за них ми повинні розпочати вже з наступного тижня. Ми не маємо права йти на поводу у наших опонентів, котрі будуть сіяти агресію і направду, відволікати увагу виборців на другорядні питання. Наше завдання довести до людей, що ми партія. яка не боїться критики, яка її сприймає і робить висновки», – відзначив Петро Писарчук під час виступу.

Окрім цього, були визначені рекомендації обласної партійної організації до ХIV З’їзду Партії регіонів щодо висунення кандидатів у народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному та в одномандатних виборчих округах Львівської області.

Наприкінці конференції делегати конференції розглянули питання про обрання делегатів на ХIV З’їзд Партії регіонів, який відбудеться у м. Київ 30 липня 2012 року.

Після завершення конференції її учасники стали свідками урочистої передачі Книги добрих та корисних справ Львівської обласної організації Партії регіонів, в яку партійці районних та міських осередків вписують інформацію про діяльність Партії регіонів на місцях та роботу її представників на благо своїх громад. Цього разу партійці Дрогобицької районної організації передали книгу-естафету своїм колегам із Пустомитівського району.

Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів

Leave a Reply