У міській організації Партії регіонів – новий голова

Нещодавно, 30 червня, відбулася конференція Бориславської міської організації Партії регіонів, інформує газета «Нафтовик Борислава» з посиланням на прес-службу БМО ПР. На ній розглянуто питання і прийнято рішення щодо участі та роботи організації у виборах народних депутатів України у жовтні цього року.
Прийнято рішення запропонувати конференції Львівської обласної організації Партії регіонів рекомендувати до висунення кандидатом у народні депутати України по багатомандатному виборчому округу голову Львівської обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука. Учасники конференції відзначили, що Петро Писарчук, як народний депутат України, неодноразово надавав допомогу у вирішенні наболілих проблем м. Борислава та його мешканців.
Ще одним важливим питанням для організації були перевибори голови міської організації Партії регіонів. За пропозицією Івана Удовенка, головою Бориславської міської організації Партії регіонів обраний Валерій Настенко, який протягом тривалого часу був першим заступником голови.
Учасники конференції та новообраний голова сердечно подякували Іванові Удовенку, який очолював організацію від часу її заснування, за багаторічну роботу, побажали йому здоров’я та наснаги. Щирі слова подяки Іванові Удовенку за багаторічну співпрацю від Петра Писарчука, а також Грамоту Львівської обласної організації передав її представник Михайло Вельгош. Він побажав новообраному голові, учасникам конференції та усім членам Бориславської міської організації Партії регіонів успіхів у подальшій роботі на благо міста та його мешканців.

Джерело: Трускавецький вісник

Leave a Reply