“Фронт змін” очолила жінка

Yatsenyuk 2012

Голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк іде на парламентські вибори як безпартійний, голова Громадської організації «Фронт Змін».

Про це інформує прес-служба ФЗ. Інші члени партії «Фронт Змін», які братимуть участь у виборах до Верховної Ради, – як безпартійні, члени ГО «Фронт Змін».

Членство у партії «Фронт Змін» кандидатів у депутати припиняється до моменту складання присяги народного депутата України.

Відповідне рішення одностайно ухвалили вчора, 14 липня, у Києві делегати з’Їзду політичної партії «Фронт Змін». Згідно з рішенням, членство в партії «Фронт Змін» припиняється у зв’язку з участю у виборах до Верховної Ради в рамках Об’єднаної опозиції на базі Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

З’їзд «Фронту Змін» ухвалив рішення покласти обов’язки лідера партії на час кампанії з виборів народних депутатів на керівника Cекретаріату партії Світлану Войцеховську.

Як запевняють у ФЗ, рішення носить суто технічний характер, оскільки Закон України «Про вибори народних депутатів України» не передбачає формування виборчих блоків. 23 квітня лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк та лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко підписали Декларацію єдності, згідно з якою партії йдуть на вибори за виборчим списком «Батьківщини». Список очолять Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк.

Вголос

Leave a Reply