У Бориславі у водогоні перевищення шкідливих викидів – у 2,2 раза

Voda

У Бориславі в центральному водогоні, який забезпечує водою найбільш густонаселений мікрорайон Коваліва та вул. Володимира Великого, було виявлено перевищення шкідливих викидів у 2,2 раза, внаслідок потрапляння у водогін нафтопродуктів.

Таку офіційну інформацію надала Бориславська міська санепідемстанція, – передає кореспондент ІА ZIK.

Міська влада проводить заходи для забезпечення підвозу питної води на ці вулиці. Сьогодні на місце події виїхала обласна екологічна експертиза.

Офіційна версія «Бориславнафтогазу» – внаслідок ремонтних робіт на свердловині стався витік нафти, на поверхню вийшло близько 400 л нафти. За неофіційною версією, на цій свердловині здійснювався тампонаж. До цього біля свердловини нафтовики виявили значне скупчення газу.

Нагадаємо, у лютому цього року на вул. Довженка поблизу цієї ж свердловини № 494, яка належить НГВУ «Бориславнафтогаз», стався раптовий прорив на поверхню флюїду (газонафтоводяної суміші), що рухається під великим тиском у підземному просторі. Внаслідок викиду нафтоводяна суміш розсіялась на прилеглій території, що призвело до забруднення ґрунтів, огорожі житлових будинків. Тоді НГВУ «Бориславнафтогаз» також повідомляла, що на поверхню вийшло близько 400 літрів нафтопродуктів.

ЗІК

Leave a Reply