У Дрогобицькому районі через аварійну дорогу люди готуються до акцій непокори

Remont Dorohy

Дорога Дрогобич-Підбуж на окремих ділянках, починаючи з вул. Самбірської у Дрогобичі, а також між Нагуєвичами-Урожем і в самому Підбужі вщент зруйнована – суцільні глибокі вибоїни.

Як стверджують водії, дорога стала непридатною для проїзду автомобілів. Під час маневрів, які водії роблять, щоб оминути глибоченні ями, виникають аварійні ситуації, – повідомляє ІА ZIK.

«Справжній танкодром, – каже шофер з Урожа. – Ми чекали, сподівалися, що із зміною районного керівництва розпочнуть ремонтувати дорогу. Минув рік, другий – ніхто нічого не робить. Досить чекати «з моря погоди» – треба йти під районний «Білий дім» і вимагати свого. Нас підтримують шофери з Підбужа, Винник. Думаю, що до нас поставляться з розумінням і відремонтують дорогу».

В Дрогобицькому районі не лише дорога «Дрогобич-Підбуж», але й інші в аварійному стані. Так, непридатними для проїзду стали дороги «Дрогобич-Волоща», «Дрогобич-Уличне». Волощанські люди протестували і їх почули – дорогу ремонтують. Обставини вимушують вдаватись до протестних акцій й мешканців інших населених пунктів.

ZIK

Leave a Reply