«Франко фест» у Дрогобичі – під загрозою зриву

Frankofest

Запланований на 27-29 липня міжнародний культурний фестиваль «Франко фест» під загрозою зриву. Про це йшлося учора, 18 липня, на «мовному» віче у Дрогобичі.
Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.
Зі слів промовців, заблокував проведення цього широко розрекламованого заходу голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Сендак.
У зв’язку з цим страйковий комітет прийняв рішення провести 23 липня масове пікетувавання Дрогобицької райдержадміністрації.
Нагадаємо, що це перший фестиваль, який організовує молодь. Він має на меті усунення стереотипних поглядів та створення якісно нового іміджу Франка, як одного із найкращих і найпрогресивніших українців, популяризація та поширення такого іміджу, актуалізацію ідей Івана Франка та поширення їх серед молоді України. Під час фестивалю буде цікава концертна програма української музики, виступи бардів та різноманітних народних колективів, арт-перфоманси та художні інсталяції, театральні виступи та читання Франка відомими українськими письменниками, істориками, літературознавцями.

У рамках фестивалю в будинку літератора в ніч на 29 липня запланована акція – «Ніч у музеї», під час якої усі охочі матимуть нагоду поринути в атмосферу 19-20 ст., відкрити для себе епоху Франка у зовсім новому світлі.

Leave a Reply