На Дрогобиччині стартувала акція “Україна проти Януковича!”

Batkivschyna

Усіх, хто звинувачує Януковича і його злочинний режим у переписуванні “під себе” Конституції, підписанні Харківських угод, позбавленні пільг чорнобильців і афганців, знищені лідерів опозиції, ухвалення “мовного” закону і решти злодіянь, закликають приєднатися до акції і поставити свій підпис у позовній заяві проти Януковича.
Свої підписи під позовною заявою уже поставили керівники міського виборчого штабу Об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина”. Документи базуються на адміністративному позові про визнання дій Президента України протиправними. Позивач – Арсеній Яценюк, а відповідач – Віктор Янукович.
Мета акції – зупинити антинародний, антиукраїнський наступ і усунути Януковича від влади, позбавивши його повноважень. Нині проти України, як ніколи, ведеться системна, широкомасштабна інформаційна, економічна, соціальна, міжнародна війна всіх формацій, які представляють провладні сили. Ключовим фактором старту акції став “мовний” закон, який протягнула провладна більшість.

Ми звертаємося до дрогобичан: не бійтесь, приєднайтесь до позову проти Януковича. Цей позов чітко каже про те, що Янукович зробив по відношенню до України і до життя кожного українця, починаючи з пенсійної реформи, Податкового кодексу, позбавлення пільг афганців і чорнобильців, відбирання мови, подарування території іноземній державі, знищення основ демократії і зазіхання на права і свободи кожного громадянина.

За словами керівника «Батьківщини» Романа Москаля кожному, хто бажає долучитися до позову проти Януковича досить заповнити два короткі документи: Заяву про вступ до справи в якості третьої особи та договір про надання безоплатної правової допомоги. Їх можна завантажити на сайті партії, або взяти в інформаційних наметах Об’єднаної опозиції, які знаходяться в містах Дрогобичі і Стебнику, як в центрі, так і в кожному мікрорайоні. Також можна долучатися до акції в Громадській приймальні Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина», що знаходиться на вул. Шкільна 4, та за тел. 45-12-45.

Кожен громадянин України отримає листівку з переліком персональних звинувачень по відношенню до президента Януковича. І ті, хто не бояться, ті підпишуться і скажуть: «Пане президент Янукович, я Вас буду судити, тому що Вас є за що судити».

Таким чином, ми реалізовуємо одну зі своїх основних програмних засад: ми вважаємо, що персонально Янукович винен у всьому і що саме через нього сьогодні в Україні відбувається те, що відбувається. І ми усунемо чинного президента від влади. Ми разом з народом України.
На думку Романа Москаля, цей етап мобілізації українців проти цієї влади, буде успішний, що в його рамках ми зберемо тисячі підписів дрогобичан, які приєднаються до мільйонів підписів по всій країні до позову проти президента Януковича.
У тому випадку, якщо відповідний Вищий спеціалізований суд не буде розглядати дане питання по суті, ми маємо намір звертатися до Європейського суду з прав людини і в інші міжнародні суди.
«Україна проти Януковича!» – це формально-юридичний початок процесу усунення узурпатора Януковича. Отримані рішення міжнародних судів і мільйони заяв громадян стануть базою для роботи спеціальної комісії з імпічменту в новій Верховній Раді.
Як нещодавно висловилася в листі Юлія Тимошенко: «Кожен несе відповідальність, щоб шанс країни не було втрачено. Кожен, а не лише опозиція». Тільки активна солідарність усього суспільства усуне Януковича.

Прес-центр Дрогобицького міського виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

Leave a Reply