Підкуп виборців: кандидати зайнялися спасінням душ і сідниць виборців

Holosujte

Претенденти в народні депутати продовжують вражати своєю уявою. Звичайно, що виборця вже не здивуєш продуктовими пакетами, та й така застаріла методика актуальна хіба напередодні таких свят, як 9 травня. Ми зробили чергову підбірку шедевральних реклам претендентів на посаду представників народу у найвищому законодавчому органі країни. Про інтелектуальне наповнення політичної реклами судіть самі.

Отож, тепер кандидатам обходиться трохи дорожче задоволення власних амбіцій. В хід по всій Україні пішла важка артилерія – тонометри, окуляри, молитвослови. Скупіші обмежуються звичайною поліграфією, наприклад, календарики зі своїм обличчя.

Поки всі рекорди, з дозволу сказати, “оригінальності” б’є провладна політична партія – Партія регіонів. Регіонали з біл-бордів розповідають українцям: “Чемпіонати минають – досягнення лишаються”. Цікаво, що акцентом головного “досягненням” на біл-бордах став сумнозвісний швидкісний “Хюндай”, який не лише проїхати з однієї станції до іншої без поломок не може, але й постійними аварійними ситуаціями лякає пасажирів.

Водночас, бажаючи в черговий раз стати нардепами, кандидати перед виборами почали дбати не лише про душі, але й про їх сідниці виборців.

На сторінці громадської ініціативи «Чесний Кадр» в соціальній мережі «Facebook” з’явилися зафіксовані факти підкупу виборців.

Виявляється Партія регіонів не лише дбає про духовне та, з дозволу сказати, естетичне, організовуючи концерти, на які має приїхати російська співачка Алла Пугачова. Окремі регіонами не забувають нагадувати, що саме вони дбають про гігієну сідниць виборців – це безумовний хіт від нардепа Ірини Горіної.

 

 

З приводу тотальної “підтримки всього” з боку Партією регіонів в Інтернеті вже з’явилися фотожаби.

 

 

Скандально відомий народний депутат Ігор Рибаков теж відзначився.

 

 

Ось такий молитвослов народний депутат дарував на Залену неділю прихожанам церков в 207 виборчому окрузі (м. Чернігів, Деснянський район).

На цьому фантазія не вичерпалася. Активісти громадянського руху Спільна Справа виявили факти непрямого підкупу виборців та застосування адміністративного ресурсу на користь провладного кандидата в Луганській області. Там народний депутат-регіонал Олексій Кунченко в Сєвєрськодонецьку безкоштовно роздавав виборцям окуляри. Отримати такий подарунок мешканцям міста пропонують лікарі під час огляду в офтальмологічному відділенні Сєвєродонецької міської комунальної багатопрофільної лікарні. Однак для того, щоб отримати окуляри необхідно заповнити анкету. І для чого їм персональні дані виборців?!

 

Олексій Кунченко, планує балотуватись до Верховної ради по виборчому округу №106, до якого, окрім Сєвєродонецька, також увійшли частина Стаханова та частина Попаснянського району Луганської області.

Та що там окуляри. Ось екс-секретар Київської міськради Олесь Довгий роздавав тонометри з побачанням “довгого життя”.

 

 

Партія Кличка «УДАР» поки дуже скромна, хоч і скористалася спекотним літом і агітувала за себе квасом.

 

 

У м. Гусятині Тернопільської області представниками партії “УДАР” здійснювалась безкоштовна роздача квасу всім охочим на святкуванні Дня міста.

 

 

Розповідаючи про «щирість» політики, ударівці не гребують користуватися фотошопом для домальовування людей на біл-бордах.

Не відстає й Наталія Королевська, це й не дивно, адже назва її партії – «Україна вперед». У неї тепер нові рекламні ролики, і вони вже тривають 2 хвилини (!!!). У своєму ролику Королевська обіцяє людям 1 тис. євро зарплати і 500 євро пенсії! Словом, планку пупулістичних обіцянок підняли. Цікаво, хто наважиться кинути виклик обіцянкам Королевської та підняти ставки до 2 тисяч євро. Це було б до снаги «реформатору» Тігіпку, але на вибори він не йде.

Від Королевської є й іще один шедевр – церковний календар.

 

На фото Наталія Королевська в хустині ставить свічки. Нічого не нагадує?

 

Те, що Королевська “косить” під Тимошенко, щоб зайняти її нішу в політиці, вже давно не секрет. Юлія Тимошенко теж свого часу ставила свічки, а хустинка на голові додавала її образу більшої святості.

Є й такі кандидати, які просто роздають гроші, мовляв, хай виборець за 100-200 грн сам визначиться, що йому купити. Цього року чемпіонат Євро-2012 був дуже навіть на руку кандидатам, адже основний підкуп виборця здійснювався квитками на футбол, які кандидати роздавали тим, хто не міг собі цього дозволити.

Прикро, що всі ці люди прикриваються одним гаслом – «Творимо добро»!

 

От тільки “добро” це твориться раз на п’ять років, а самі ж депутати, прийшовши до Верховної Ради, починають робити геть не те, що обіцяли.

Підготувала Анна Новик.

Джерело: Галінфо

Leave a Reply