Львів чекає роз’яснення Держказначейства про невиплату коштів

Hroshi

Львів готує звернення міста до Держказначейства України для отримання роз’яснення, чому місто, маючи гроші на рахунках, не може ними скористатися. Через те, що Держказначейство не виконує платіжних вимог, Львів боргує оплату частину робіт, що фінансується за кошти міського бюджету.

«У Львові склалася незрозуміла ситуація з проплатою рахунків за виконані роботи. На рахунках є гроші, що підтверджено документально. Держказначейство платіжні вимоги, які несуть наші розпорядники на оплату робіт, не оплачує, мотивуючи це тим, що грошей нема. Тому ми пишемо у Держказначейство України лист, щоб з’ясувати, чому при наявності грошей на наших рахунках не виконуються платіжні доручення», – зазначив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

Нагадаємо, на 25 липня територіальними органами Державної казначейської служби України не виконано платіжних доручень на суму 4,2509 млн грн. Зокрема, залишаються невиконаними платіжні доручення по: сфері ЖКГ (поточний ремонт доріг (160,2 тис. грн), пільгові перевезення студентів (326,5 тис. грн), гуманітарній сфері (управління культури (21,5 тис. грн), управлінні охорони здоров’я (поточний ремонт та обслуговування обладнання – 165,8 тис. грн), управління освіти (217,1 тис. грн), апарат управління (канцтовари, послуги банку, поточний ремонт обладнання, заправка картриджів, послуги зв’язку – 82,7 тис. грн), бюджет розвитку – 3, 2771 млн грн.
Джерело: ZAXID.NET

Leave a Reply