Дрогобичанин Роман Ілик: Довіра та підтримка земляків – цінніша за місце у партійному списку

MST 8207

30 липня Всеукраїнський з’їзд ВО “Батьківщина” висунув лідера Львівської обласної “Батьківщини” Романа Ілика єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції у 121 дрогобицькому виборчому окрузі. Згідно із підписаною угодою, ВО “Свобода” не висуватиме в окрузі свого кандидата, а підтримуватиме представника “Батьківщини”.

Зачитуючи список кандидатів у народні депутати керівник Центрального штабу ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов заявив, що Роман Ілик добровільно відмовився від прохідного місця в списку на користь боротьби у рідному виборчому окрузі.

Про рішення обиратись до парламенту саме у мажоритарному окрузі, з чим йти до виборців та як перемагати – про це Роман Ілик розповів в інтерв’ю журналістам.

Романе Романовичу, балотування у 121 окрузі в якості узгодженого кандидата від опозиції – несподіванка чи очікуване для Вас рішення з’їзду?

Політик, особливо опозиціонер, повинен бути готовим до всього, а перш за все – до боротьби. Свій вибір зробив на користь мажоритарки з кількох причин. Насемперед, це бажання бути обраним у парламент саме завдяки підтримці та довірі своїх земляків. Адже Дрогобиччина – це рідний край. По-друге, добре знаю всі проблеми округу і як їх вирішити.

Треба відверто визнати, що за усі роки існування парламенту Дрогобиччина не мала свого народного депутата, який би вирішував проблеми регіону, сприяв його розвитку.

Якою буде Ваша виборча кампанія?

Простою та зрозумілою кожному виборцю. Будуть сотні зустрічей із виборцями, буде візит у кожне село та містечко, буде програма із переліком чітких завдань, які будуть вирішені у разі мого обрання.

Деякі з потенційних кандидатів уже працюють на окрузі, натомість Ваша кампанія розпочнеться тільки зараз. Багато часу втрачено…

Стартуватиме невдовзі лише моя публічна кампанія в окрузі. Однак цьому передувала тривала робота – консультації з лікарями, освітянами, підприємцями, великою кількістю мешканців округу, збір та узагальнення усіх проблем регіону.

Як свідчить досвід, ті кандидати, які до виборів направо та наліво роздають подачки, витрачають шалені кошти на рекламу тільки самого себе, після закінчення виборів просто зникають з округу.

Для мене ж важливо інше – не просто перемогти, а показати результат своєї роботи впродовж усієї депутатської каденції – починаючи з наступного дня після перемоги.

Як оцінюєте свої шанси?

Зрозуміло, що і у мене, і у керівництва Об’єднаної опозиції є соціологічні заміри про підтримку моєї кандидатури в окрузі. Свідчать вони про те, що шанси на перемогу більш ніж переконливі. Зрештою, виборча кампанія й існує для того, щоб покращувати свій рейтинг.

Докладу усіх зусиль, аби здобути довіру виборців округу, і ще більших зусиль щоб цю довіру після виборчої кампанії лише примножити.

Ірина Юзик, прес-служба ЛОПО «ВО «Батьківщина»

Досьє

Роман Ілик народився 14 листопада 1963 року у м. Борислав Львівської області. Навчався в СШ №2 м. Дрогобича, згодом – у Бориславському медичному училищі та Івано-Франківському медичному інституті.

Після роботи у державних медичних установах започаткував успішну приватну практику.

Закінчив аспірантуру Київського інституту післядипломної освіти ім. П. Шупика і здобув науковий ступінь кандидата медичних наук, захистив дисертацію. З 2001 року викладає у Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького, наукове звання – доцент. Автор багатьох наукових праць.

Член партії ВО “Батьківщина” з 2005 року.

У 2006 році обраний депутатом Львівської облради за списком БЮТ, голова комісії з питань науки та освіти ЛОР.

У 2009 році обраний першим заступником голови Львівської обласної ради.

У липні 2010 року на звітно-виборній конференції обраний головою Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина”.

Leave a Reply