“ЛЬОША-МЕРСЕДЕС” І “УКРАЇНСЬКА ІДЕЯ” ВІКТОРА ЮЩЕНКА

Ivchenko1

Віктор Ющенко, очоливши так звану “українську правицю”, хоче набрати на виборах десять відсотків голосів. Це, звичайно, блеф. Черговий проект Банкової пролетить, як фанера над Парижем. Значно менше людей поведеться на модифікацію “противсіхства”.

Ющенко вже довів до банкрутства банк з символічною назвою “Україна”, який очолював. Відтак він поховав надії мільйонів українців, які на майданах Помаранчевої революції відстоювали справедливість. Тепер в угоду Януковичу і Путіну і задля власного фізичного збереження Ющенко хоче дискредитувати українську ідею, як це зробив з брендом “Наша Україна”.

Третім номером у ющенківському списку значиться Олексій Івченко, більше відомий як “Льоша-мерседес”. Здавалося, цей чоловік назавжди канув у політичну Лету, але Ющенко вміє реанімовувати нафталінових мерців.

Свого часу Конгрес українських націоналістів відсторонив Олексія Івченка від керівництва цією організацією, але так і не дистанціювався від цього псевдо-націоналіста. Мабуть, гасло “Злодій не може бути націоналістом!” – не для КУНу.

Можна зрозуміти Ющенка, який через власне месіанство й амбіції не усвідомив, що його час у політиці давно минув. Можна зрозуміти Банкову, яка маніпулює Ющенком, а той, своєю чергою, вдає, що діє самостійно, – і разом вони хочуть відщипнути від об’єднаної опозиції дещицю голосів, особливо на Західній Україні. Можна зрозуміти лідерів “диванних” партій (бо все їхнє членство розміщується на одному дивані), яким гонір не дозволив схилити голову перед об’єднаною опозицією. Але як зрозуміти людей, нехай і не багатьох, які, не дивлячись ні на що, голосуватимуть за Ющенка? І як зрозуміти суспільство, яке не лише терпить банду Януковича, а й тих, хто цей режим підживлює?

Анатолій ВЛАСЮК
Джерело: Тустань
фото: Обозреватель

Leave a Reply