ЦВК відмовляє Ігорю Курусу в реєстрації

Vybory 2012

Сьогодні ЦВК мала зареєструвати Ігоря Куруса кандидатом у депутати Верховної Ради по 121 Дрогобицькому виборчому окрузі. Одначе, в останній момент апарат ЦВК зняв заяву Ігоря Куруса з порядку денного засідання ЦВК. Мотивом було відсутність підтвердження надходження коштів кандидата на розрахунковий рахунок ЦВК.

Як повідомив Ігор Курус, він з’ясував, що Ощадний банк, куди було проплачено кошти для реєстрації кандидатом у народні депутати 2 серпня 2012 року, несподівано затримав платіж. У четвер і п’ятницю працівниками Ощадбанку кошти не було відправлено на рахунок ЦВК. А сьогодні, як повідомили працівники банку, у них не працює інтернет.

Таким чином, кошти, які Курус перерахував відповідно до закону України про вибори ще 2 серпня поки не потрапили на розрахунковий рахунок ЦВК.

І хоча, як повідомив Ігор Курус, він надав усі передбачені законом документи для реєстрації кандидата в депутати, працівники ЦВК без надходження коштів на рахунки ЦВК відмовляються вносити заяву Куруса на розгляд ЦВК.
Джерело: ЗІК

Leave a Reply