Я не вірю, що Вам настільки наплювати на країну, яка обрала Вас Президентом.

Makarevych1

Відомий російській співак Андрій Макаревич написав листа президенту країни.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ В. В. ПУТІНУ

Володимире Володимировичу!

Будучи музикантом, я постійно їжджу по країні і зустрічаюся з різними людьми. Те, про що я хочу Вам розповісти, Вам напевно в принципі відомо, але, підозрюю, що Ви не уявляєте собі масштабів лиха.

Вам, звичайно, добре знайоме слово «відкат». Ще 5-6 років тому середній відкат по країні становив 30%. Плакали, але платили. Сьогодні це 70%. Мені достовірно відомий випадок, коли відкат склав 95%. Про це сьогодні знає вся країна. Знає і мовчить, тому що одна частина населення з цих відкатів і годується, а інша (значно більша) боїться втратити і тридцять що залишаються. Я знаю, що ви скажете – нехай звертаються до суду. Володимире Володимировичу, вони не підуть в суд, тому що наш суд сьогодні – або машина для покарання неугодних, або апарат з прийому грошей від позивачів.

Отже, на ті що залишилися від бюджету 30% ми збираємося зміцнювати оборону, будувати дороги, розвивати промисловість, медицину і освіту і проводити кращу в світі олімпіаду. Якщо ситуація найближчим часом кардинально не зміниться – справа пахне тотальної катастрофою.

Я пишу цей лист Вам, тому що будь-які серйозні зміни в нашому житті відбуваються сьогодні виключно за Вашим рішенням, Вашим словом, Вашим поглядом.

Я не вірю, що Вам настільки наплювати на країну, яка обрала Вас Президентом.

Андрій Макаревич

Джерело: Інтернет-редакція ВД “Московський комсомолець”
Фото: http://www.photosight.ru

  1. ПерехожийПерехожий08-08-2012

    Замінити в тексті Україну на Росію, а Путіна на Януковича і повна відповідність життя змісту публікації. А ще хтось написав книжку “Україна – не Росія”. манери обкрадати державу ідентичні.

Leave a Reply