Сесія Дрогобицької міськради висловила Януковичу недовіру

Vavryn

Вчора 10 серпня, відбулася позачергова сесія Дрогобицької міської ради, на якій депутати обговорили питання про порушення Президентом України Конституції України..

Зі слів одного з лідерів опозиції у міській раді Михайла Ваврина, депутати дійшли висновку, що Президент України Віктор Янукович, підписавши закон про засади державної мовної політики, грубо порушив ст.10 Конституції України.

У прийнятому рішенні, сесія міської ради висловила В.Януковичу недовіру, підтримала рішення сесії Львівської обласної ради від 2 серпня ц.р. щодо звернення до Конституційного Суду щодо конституційності мовного закону, а також прийняла звернення до європейських інстанцій щодо оцінки підписаного Президентом України закону про засади державної мовної політики. Заплановано на черговій сесії міської ради розглянути питання про стан виконання у Дрогобичі обласної програми розвитку української мови, культури та історичної свідомості громадян у Львівській області.

Депутати також вирішили виділити кошти на видання посібника з історії України для учнів 5 класу, в якому висвітлюється Голодомор і діяльність УПА, а також на проведення заходів до 70-річчя УПА.

Джерело: ЗІК
Фото: Іван Тихий

Leave a Reply