Представники Об’єднаної опозиції Роман Ілик та Андрій Парубій зустрілись з виборцями Дрогобиччини

Ilyk Drohobych

У Трускавці й Дрогобичі відбулись віче за участі лідера Львівської «Батьківщини», кандидата у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу №121 Романа Ілика та народного депутата України Андрія Парубія, який є кандидатом за списком ВО “Батьківщини”.
Під час діалогу з громадськістю Андрій Парубій наголосив, що сьогодні ми маємо усі умови аби створити демократичну більшість в новообраному парламенті та позбутись режиму Януковича. Недовіра українців до теперішньої влади сягнула рекордної позначки – 70%. Підприємці, пенсіонери, медичні працівники, шахтарі, освітяни, чорнобильці й афганці, молодь – ціла країна прагне позбутися нинішньої влади.
Аби недопустити перемоги потенційних зрадників, представників влади, які лише маскуються під опозицію, Об’єднана опозиція “Батьківщина” спільно з ВО “Свобода” висувають на кожен мажоритарний округ одного узгодженого кандидата, яким на Дрогобиччині є Роман Ілик.
“Ще рік тому ніхто не вірив, що Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко та інші лідери опозиційних партій об’єднаються в одну потужну команду під назвою ВО “Батьківщина” та максимально координуватимуть свої дії із партією “Свобода”. Опозиційні лідери демонструють суспільству, що роблять усе можливе для того, аби створити у новому парламенті демократичну більшість та спільно відновити справедливість в країні”, – сказав Роман Ілик.

 1. Дульсинея ДрогобицькаДульсинея Дрогобицька10-19-2012

  ВСЯ ДРОГОБИЧЧИНА ЗНАЄ, ЩО ІЛИК ЗА
  МІСЦЕ В ОБЄДНАНІЙ ОПОЗИЦІЇ ЗАКИНУВ 150 МІЛЬОНІВ ДОЛЯРІВ. А ви співаєте йому
  дифірамби. Краще почитайте про нього статтю “Справжнє обличчя Ілика”, про те,
  як він усіх вас мав у носі – http://shodnica-zemresyrs.ru/spravgne-lyce-ilyka/#more-2418

  цей кончений йде відібрати у всіх нас останні труси. Якщо ви
  готові ділитися з ним ще й своїми трулями, то вихваляйте його на своїх сайтиках
  і далі.

Leave a Reply