Губернатор-регіонал злякався бігборда з бабусею

Vybory Sposterezhennya1

Губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул вимагав зняти бігборды з рекламою одного з інтернет-видань Дніпродзержинська.

“Як повідомили з достовірних джерел, власникам Дніпродзержинського бігборда (перед в’їздом на міст із правого на лівий берег), де розміщається соціальна реклама, у тому числі й нашого сайту, дзвонив губернатор і в категоричній формі вимагав “розібратися із цим неподобством”, – пише видання.


Видання додає, що причиною занепокоєння стало зображення бабусі з котом і підпис: “Взнала, що онук голосував за “регіони”, переписала хату на кота”.

Видання підкреслює, що “банер не порушує нічиїх прав й не ображає чиєїсь гідності, і вже тим більше – не суперечить чинному законодавству”.

“Не менший ажіотаж викликав і один з попередніх бордів, який також наполегливо намагалися прибрати місцеві “регіонали” (у тому числі й незаконно, у темряві)”, – відзначає видання.

“Цікаво, чому представники “Партії регіонів” сприймають ці повідомлення на свій рахунок? Напевно, немає диму без вогню”, – припустили автори сайту.

Як відомо, раніше перед приїздом у Дніпропетровськ прем’єра Миколи Азарова на шляху його маршруту з’явилося кілька десятків бігбордів з вітаннями на його адресу.

Джерело: Українська правда

Leave a Reply