Опозиція проти … опозиції: інтрига виборів в Дрогобицькому районі

Zadorozhnyj

Депутат Львівської облради, член фракції ВО «Свобода» Михайло Задорожний тричі переміг на мажоритарному окрузі у Дрогобицькому районі і має намір зробити це вчетверте, пройшовши до Верховної ради. Про це він заявив у коментарі Гал-інфо.

За словами Задорожного, балотуватися в парламент – його конституційне право.

Нагадаємо, член фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді Михайло Задорожний зареєструвався кандидатом у народні депутати про округу № 121 з центром у місті Дрогобич (міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район) як самовисуванець. Про цьому ж округу балотується у народні депутати голова ЛОО «Батьківщина» Роман Ілик, який є узгодженим кандидатом від об’єднаної опозиції. За домовленістю зі «Свободою», об’єднана опозиція отримала право висувати свої кандидатів у 8 з 12 округів на Львівщині (по 4 від «Батьківщини» і «Фронту змін»). Решта 4 дісталися «Свободі»: округи № 116, №118, №119 та №125.

У відповідь на запитання про взаємопоборювання двох сильних опозиційних кандидатів на окрузі, Задорожного та Ілика, Михайло Задорожний відповів наступне: «Я не є членом партії «Свобода», але ввійшов до фракції в облраді, бо ідеологія відповідає моїм переконанням. Так само я збираюся вчинити у Верховній Раді. Санкції щодо мене з боку «Свободи»? Які можуть бути санкції, якщо я не в партії?».

Додамо, що станом на 13 серпня ЦВК зареєструвала 13 кандидатів у депутати на 121 виборчому окрузі. Серед них згадувані вже Михайло Задорожний (самовисування), Роман Ілик (ВО «Батьківщина»), а також голова Дрогобицької РДА Михайло Сендак (самовисування), заступник губернатора Львівщини Михайло Янковський (Партія регіонів), Олександр Старовойт (УДАР), Святослав Грабовський (Українська Національна Консервативна партія), Валентина Старовойтова (КПУ), інші самовисуванці: Микола Лагодич, Тарас Курчик, Павло Барнацький, Ігор Курус, Віктор Возняк, Віктор Коц.

Джерело: galinfo.com.ua

Leave a Reply