В Дрогобичі хоронять незалежність?

Prapor

Поважне інформаційне агенство ЗІК так подало підготовку до святкування двадцять першої річниці незалежності України:
У Дрогобичі роковини Незалежності святкуватимуть два дні
У Дрогобичі під головуванням секретаря міської ради Тараса Метика відбулось засідання оргкомітету з відзначення 21-их роковин Незалежності України та Дня Державного Прапора України.
Обговорено організаційні питання та затверджено план заходів.
Зокрема, 23 серпня, у Народному домі ім. І. Франка відбудеться урочиста академія з нагоди Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України.24 серпня на площі Ринок заплановано проведення урочистого віча, святкового концерту і спортивно-розважальних заходів.
Окрім того, відбудуться просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на формування національної свідомості у бібліотеках міста. У відділі історії музею «Дрогобичина» буде розгорнуто виставки фото- та архівних документів, що ілюструють процес проголошення Незалежності України.

Панове журналісти, в Дрогобичі  святкуватимуть річницю, а не роковини Незалежності. Як кажуть в Одесі, це дві великі різниці.

 

фото: Ярослав Гайгель drohobychanyn.io.ua

  1. ОбізнанийОбізнаний08-15-2012

    Словник української мови (8 т,, стор. 875) тлумачить слово “роковини” так: “Календарна дата, коли закінчується ще один рік від початку якої-небудь події; святкування цієї події”.

Leave a Reply