На Дрогобиччині викрили групу рабовласників

Rab

Дрогобичинні виявлено та припинено протиправне діяння з боку групи осіб, жителів міста Борислав. Троє громадян неодноразово викрадали людей, яких змушували працювати на них та заробляти гроші.

25 липня 2012 року у Бориславський міський відділ міліції звернувся тридцятирічний місцевий житель. Чоловік повідомив, що невідомі особи його викрали та насильно утримували в приміщенні будинку, розташованому у місті Борислав на вулиці Івана Франка.

Не гаючи ані хвилини, працівники міліції одразу почали проводити ретельну перевірку фактів, викладених у заяві скаржника. Зокрема, правоохоронці встановили, що 16 квітня 2012 року 26-річний житель міста Борислава разом з двома спільниками – 22-річним та 26-річним місцевими жителями викрали громадянина Т.

Група зловмисників, перебуваючи на вулиці Грушевського у місті Борислав, спіймали вказаного вище 30-річного чоловіка, після чого жорстоко його побили та вкинули на заднє сидіння автомобіля, який належить викрадачам. Далі чоловіки привезли свою жертву у приватний будинок на вулиці Івана Франка. Там чоловіка прив’язали ланцюгом до ніжки розкладного крісла та утримували його. При цьому кривдники змушували бранця працювати на них, виконувати різну домашню роботу. Коли чоловік не підкорявся зловмисникам, ті його лупцювали. Перебуваючи у таких жахливих умовах тривалий період, чоловікові таки вдалося врятуватись: 12 липня він втік від рабовласників.

Однак, свою протиправну справу зловмисники таки не припинили і вже наступного дня після втечі першого бранця, а саме 13 липня 2012 року вищезгадані особи викрали іншу людину – 24-річного чоловіка. Як і в попередньому випадку, кривдники змушували чоловіка працювати на них, а саме – продавати їм мед. При найменшій спробі бранця відмовити зловмисникам, останні демонстрували свою силу. Одного разу чоловіка побили так, що той навіть втратив свідомість. У такому стані його занесли до сараю, де і залишили. Це і врятувало чоловіка, який, скориставшись відсутністю зловмисників, також зумів втекти.

Третьою жертвою зловмисників стала 21-річна жінка, місцева жителька. 27 липня вона звернулась до правоохоронців за допомогою. Зокрема, громадянка Г. заявила, що 36-річна жителька Борислава разом зі своїм співмешканцем та двома братами (всі непрацюючі) викрали її, коли вона перебувала у своєї подруги на вулиці Шевченка у місті Бориславі. Побивши жінку, зловмисники вкинули її в автомобіль та насильно відвезли у вказаний вище будинок на вулиці Івана Франка, де утримували протягом 10 днів, три з яких вона була прив’язаною до ланцюга. Полонянку також змушували продавати мед та працювати на них. Через 10 днів тримання останню відпустили, забравши при цьому у неї паспорт громадянки України та попередили, що вона згодом знову буде на них працювати…

За даними фактами проти зловмисників порушена кримінальна справа за ознаками частини 2 статті 146 КК України (незаконне викрадення людини з корисливих мотивів за попередньою згодою з іншими особами).

ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області
(за матеріалами Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області)

Leave a Reply