ІДУ НА ВИ!

Hrabovskyj

Найважливіші битви відбуваються в душі кожної людини.

Перемігши власну байдужість, зневіру і страх, відкриваєш шлях до ствердження добра у світі.

Я можу стати собою і стояти на своїй правді в будь-якому середовищі, де я живу і працюю. Я можу бути українцем, який зростає до вільної людини, не питаючись ні у кого дозволу і не чекаючи зручнішого часу. Бо якщо вічно чекати, цей час не настане ніколи. Бо якщо не я, то хто? Якщо не зараз, то коли ж?

Дорогу здолає лише той, хто йде. А йде лише той, хто зробив хоча б перший крок.

Кожна сучасна людина відчуває, що від неї чекають цього кроку до свободи. І зробити його кожен може лише з власної доброї волі. І той, хто зважився йти, може розраховувати на товариство однодумців.

Наше покликання – кожного дня у більших і менших справах творити простір свободи, вдихати нове життя у свою Вітчизну, пробуджувати людський дух. Ми робимо революцію кожного дня, і вже прийшов той час, коли нас стало багато і зміни невідворотні.

Хочете змін – починайте з себе.

І я почав з себе – давно, а тому іду на вибори та пропоную долучитись до команди однодумців, які не побояться відкрито виступити за національні інтереси України проти правлячого режиму олігархічної бандократії.

Відкрито оголошую війну тим, хто не бажає змін, хто знущається над простим народом, постійно його дурячи і маніпулюючи його емоціями.

Долучайтесь, сміливі! Формуємо народне ополчення, яке від нині і надалі буде захищати інтереси Українського народу та впроваджувати у життя системні зміни, потрібні народу.

Слава Україні! Слава Нації!

Святослав ГРАБОВСЬКИЙ,

кандидат у народні депутати України

по Дрогобицькому виборчому округу

Джерело: Тустань

  1. погляд збокупогляд збоку08-21-2012

    Гарний набір фраз, закликів, молодий запал. і чого ще треба? Напевно. побачити це все в дії!

Leave a Reply