В округах, де зареєструвалося до 20 кандидатів, реально змагатимуться 3-4 претенденти, – політолог

Hrupa Lyudej

На Львівщині зареєструвалося 167 кандидатів-мажоритрників. З них проблеми з реєстрацією мало двоє – це Сенчук та Курус. Про це сьогодні, 20 серпня, під час прес-конференції повідомила політолог, виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська.

Експерт також додала, що цього року рекордна кількість кандидатів зареєструвалося на виборчому окрузі №121 (Дрогобич) – 21 кандидат. Водночас вона додала, що у 2006 році у Дрогобичі за посаду міського голови змагалося 41 кандидат.

«Наразі на округах емоції зашкалюють. Реально у боротьбу вступлять 3-4 кандидати. Інші ж виконуватимуть роль агітаторів політичних сил, які їх висунули, займатимуться самопіаром або ж допомагатимуть комусь із головних конкурентів», – додала Дащаківська.

Вона також зауважила, що деякі із цих кандидатів, виконуватимуть суто технічну функцію, адже не маючи прив’язки до головного конкурента (який і висуває такого кандидата) вони зможуть поширювати провокативну інформацію щодо опонентів.

Окрім того, додатковий вплив основних кандидатів через представників таких технічних кандидатів буде і на дільничних виборчих комісіях.

Вона також додала, що на окрузі №116 (Залізничний район, Львів), де йтиме Ірина Фаріон, їй не знайшлося гідного суперника, а тому складається таке враження, що ніхто не наважується йти проти неї під час виборів.

А от на окрузі №117 (Франківський район. Львів) відбуватиметься змагання партійний брендів.

Джерело: Галінфо

Leave a Reply