Олег Тягнибок: Михайло Задорожний – зрадник

Tyahnybok

Депутат Львівської обласної ради від фракції «Свобода» Михайло Задорожний, який йде на вибори як самовисуванець у 121 Дрогобицькому окрузі, є зрадником. Про це на прес-конференції 21 серпня заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Як відомо, єдиним узгодженим кандидатом від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та партії “Свобода” у 121 виборчому окрузі є лідер Львівської “Батьківщини” Роман Ілик.

За словами Олега Тягнибока, висунення Михайла Задорожного є несанкціонованим, оскільки не погоджувалося «Свободою» і її партнерами з ВО «Батьківщина».
«Свобода» на своєму з’їзді не висувала кандидата по Дрогобицькому окрузі», – заявив Олег Тягнибок.

Він додав, що відповідно до домовленостей з «Батьківщиною», «Свобода» висунула своїх кандидатів лише на чотирьох округах Львівщини. Ті ж представники «Свободи», які вирішили йти самостійно, будуть оголошені зрадниками.
Олег Тягнибок також заявив, що є подібні приклади і не з боку ВО «Свободи». За цим, на його думку, можуть стояти «хворобливі амбіції окремих людей або їх можливе стимулювання посадами, фінасами чи в якийсь інший спосіб».
До речі, однією із головних тем, яка обговорювалася під час останньої програми “Чесно. Фільтруй Раду!” на телеканалі “ЗІК”,  була справа реального дотримання домовленостей між лідерами ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» щодо взаємного непоборювання на мажоритарних округах.

«Об’єднана опозиція «Батьківщина» координує всі дії з партією «Свобода». Там, де «Свобода» виставляла своїх кандидатів, ми не виставляли. Де виставляли кандидатів ми – «Свобода» не виставляла… Я зустрічався з Олегом Тягнибоком і ми обговорювали неузгодженості у справі висунення кандидатів. І з цього приводу будуть чіткі заяви усіх лідерів політичних сил, які входять в Об’єднану опозицію щодо кандидатів з кожного округу. У цій заяві буде чітко сказано про кожного самовисуванця, який виставив свою кандидатуру, порушивши домовленості. Такі факти є непоодинокі по всій Україні і вони вимагають детального аналізу. І з цього приводу будуть дуже гострі і зрозумілі для кожного виборця заяви», – сказав Роман Ілик в ефірі програми 19 серпня.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

  1. ІгорІгор09-09-2012

    Іван Задорожний – викликає найбільшу довіру. Його сайт http://zadorozhnyy.info.

  2. СаньокСаньок09-10-2012

    Дуже приємно взнати, що у нього є свій сайт. Бо сам він напрочуд малоінтелігентний і я би сказав нерозумний, хоча по-сільському хитрий. Для рагулів усамраз!

Leave a Reply