Микола Томенко відвідає Дрогобиччину

Mykola Tomenko

28 серпня Дрогобиччину відвідає заступник голови Верховної Ради України,  один з лідерів Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Микола  Томенко.

З нагоди 156-ї річниці з дня народження Івана Франка у головному корпусі Дрогобицького педагогічного університету відбудеться спільна зустріч Миколи Томенка та лідера Львівської “Батьківщини”, єдиного кандидата у народні депутати від Об’єднаної опозиції та “Свободи” у 121 виборчому окрузі Романа Ілика з інтелігенцією. Опісля представники ВО “Батьківщина” візьмуть участь у святкуваннях у с. Нагуєвичі та зустрінуться з мешканцями Стебника, Трускавця та Борислава.

Програма перебування Миколи Томенка на Дрогобиччині у вівторок, 28 серпня:

10.00 год. – зустріч з інтелігенцією Дрогобиччини у Народному домі ім. І. Франка (м. Дрогобич, вул. І.Франка 20)

  
14.00 год. – зустріч з громадськістю у приміщенні Стебницького Народного дому (майдан Шевченка,1).
 
16.00 – зустріч з громадськістю у кінотеатрі «Злата» (м. Трускавець, вул. Шевченка, 36).
 
18.00 – зустріч з громадськістю у Палаці культури (м. Борислав, вул.Данила Галицького,344).
 

  1. До сліпих і глухихДо сліпих і глухих08-28-2012

    Сьогодні,28-го, був на зустрічі із Томенком. Було цікаво почути із перших вуст про всю “підноготну” деяких засланих сюди, до нас кандидатів. Зрозумів, нарешті, чому Ілик , а не хто-будь інший. Бо хотіли в мажоритарку по нашому округу протиставити потужню фігуру для противаги багатьом засланим сіяльникам грошей і всяких благ у виглядів стадіонів, фонтанів , памятників і т. д. Зрештою, треба було прийти і почути самому. Хто не шукає істини-той довго буде бродити впотьмах.

  2. майже старамайже стара08-28-2012

    Мені довелося сидіти поряд із викладачами чи то ліцею, чи універу. Але було приємно бачити молодь. , бо все старі тай старі .

Leave a Reply