Роман Ілик взяв участь у святкуванні Дня прапора у Трускавці

Ilyk Truskavets

День державного прапора України кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та ВО “Свобода” у 121 виборчому окрузі Роман Ілик провів з трускавецькою громадою. Святкова хода розпочалася з покладання квітів до пам’ятника Степанові Бандері і завершилась святковим концертом та підняттям Державного прапора талановитою молоддю Трускавця.

На думку Романа Ілика, цей день для України актуальний, як ніколи раніше. «Те, що сьогодні відбувається в державі, загрожує всьому українському. Ухвалення закону про мови, переписування історії, невизнання наших національних героїв – все це вказує на те, що сьогодні Україна стоїть перед вибором: або Україна буде для українців, або вона стане авторитарною колонією”, – сказав Роман Ілик.

За словами Романа Ілика, надзвичайно важливо сьогодні кожному українцю вірити у власні сили, у те, що майбутнє можна і потрібно змінити. “Мені було дуже приємно розділити це свято з громадою Трускавця, – зазначив Роман Ілик. – Цей день жителі міста відзначали з піднесеним настроєм та оптимізмом. І поки є такі люди, в нашій державі все буде добре».

 

 

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

Leave a Reply