День Незалежності Роман Ілик відсвяткував разом з громадами сіл Нижні Гаї, Опора, Колпець та міста Стебник

Ilyk Kvity

Двадцять першу річницю Незалежності України єдиний кандидат від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та ВО “Свобода” у 121 Дрогобицькому виборчому окрузі Роман Ілик святкував з громадами сіл Нижні Гаї, Опора, Колпець та міста Стебник.

Всюди мешканці святкували День народження України з ледь помітною гіркотою. “Нам треба молитися за долю України, — сказав отець Анатолій з церкви св. Параскеви села Нижні Гаї. – І за те, щоб ми отримали справді відповідальну владу».

Разом з громадою села Роман Ілик поклав квіти до пам’ятника «Борцям за волю України!» та виступив перед присутніми. Завуч місцевої школи Людмила Сікора своїх симпатій не приховувала і щиро зичила своєму кандидату успіху: «Знаю Романа Ілика як політика, лікаря, хорошого спеціаліста, дуже добру і чуйну людину. Щиро бажаю йому успіху і вірю, що, якщо він прийде до влади, то допоможе нашому регіону».

Вже в Опорах селяни наввипередки говорили про проблеми рідного села. І клуб відремонтувати треба, і дитячий садочок до ладу довести, навіть рівень медицини і той — гірший, ніж в сусідів. «Нам треба, щоб влада нарешті навела лад. Навіть у сусідньому районі, Миколаївському, і то не така ситуація. Ось вам приклад. Потрапляєш у лікарню і ліки пацієнтам видають. Ну а в нас? Наші кажуть, що не мають?», – скаржились мешканці.

Водночас у своїх думках щодо майбутніх виборів були одностайні – єдиною альтернативою нинішньому “бульдозеру” Януковича є “Батьківщина”, яка об’єднала чи не всі націонал-патріотичні сили України.

В селі Колпець селяни також хочуть зупинити свавілля влади. «Як на мене, то гірше вже не буде, — каже Марія Васинець. – Не дуже вірю в ту всю політику, але те, що зараз робиться, ну то просто сором. Я буду голосувати за опозицію. Треба щоб вони Юлю випустили і ту нинішню владу зупинили».

У своїх виступах перед мешканцями Дрогобиччини Роман Ілик наголосив, що у законний влада нинішня влада перемогти не зможе, бо рівень її підтримки надзвичайно низький.

“Тому вони вигадують все нові та нові технології. І на теперішніх виборах їхня головна мета – байдужість виборців. Мовляв, «ніхто нічого кращого не зробить». Це не так. Ще рік тому ніхто не вірив, що такі політики як Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко та чимало інших знакових для країни особистостей, будуть йти на вибори однією потужною командою. Не лише для того, аби зупинити нинішній режим, а кардинально змінити ситуацію в країні, реалізувавши власну програму”, – сказав Роман Ілик.

Кандидат від Об’єднаної опозиції переконаний, що сьогодні ми маємо всі шанси змінити майбутнє країни: “Треба лише відповідально поставитись до свого вибору, і тоді, переконаний, наступний День незалежності ми святкуватимемо у піднесеному настрої і матимемо чесну владу. Україна – переможе!”

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

  1. дрогобичанидрогобичани08-27-2012

    попри всі фальсифікації, всіх куплених членів комісій, всіх куплених кандидатів——-ми повинні перемогти. Бо над нами-БОГ!

Leave a Reply