Ключі від Янковського

Lanos1

У четвер, 23 серпня, Михайло Янковський вручив документи і ключі від машини “Ланос” трьом дрогобицьким інвалідам. Відбулося це дійство в сесійній залі Дрогобицької міської ради.
Михайла Янковського представили як заступника голови Львівської обласної ради. Проте напередодні на прес-конференції він публічно заявив журналістам, що перебуває у відпустці, оскільки балотується кандидатом у народні депутати України.
Виникає логічне запитання: якщо пан Янковський у від-пустці, то який стосунок він має до цієї справи, що відбулася в Дрогобичі? І чи не є це порушенням закону про вибори народних депутатів України?
Цікаво, що чимало кандидатів у народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N 121 знають цей факт, який можна трактувати як підкуп виборців, проте не роблять нічого, що мала би в цьому випадку зробити людина, яка прагне представляти інтереси дрогобицької громади.
З іншого боку, не за власний же кошт Михайло Янковський придбав ці автомобілі. Це гроші, вкрадені Партією регіонів у тих же інвалідів. Це гроші платників податків.
І коли вже можновладці перестануть піаритися за народні гроші?

Анатолій ВЛАСЮК

Джерело:Тустань

  1. ДобриняДобриня08-29-2012

    Та добре,що хоч інваліди скористали, а проголосують, як їм підкаже совість

Leave a Reply