Взуття замість дерев

Dereva1

У середу, 22 серпня, на майданчику навпроти магазину “Рукавичка” комунальники спиляли декілька дерев. Натомість на їхнє місце встановили контейнер з взуттям, яким успішно торгували в подальші дні.
Здивування в дрогобичан викликало навіть не те, що спиляли дерева, які могли ще рости й рости. Вони не були трухлявими і не заважали своїми гілками перехожим. Зрештою, до масової вирубки дерев у Дрогобичі люди вже звикли.
Здивування викликав час, коли це було зроблено. Пізно ввечері, по-злодійськи, знищували дерева, ніби боялися гніву людського, бо дрогобичан у цей час на вулицях було дійсно не так уже багато.
А ще дрогобичани смачно лаяли на чім світ стоїть міського голову Олексія Радзієвського, хоча той знаходився у відпустці, та ще й за межами Дрогобича. Але якщо він підібрав собі таку команду, яка витворяє Бог знає що, то сповна мусить розплачуватися за діяльність чи бездіяльність своїх соратників.
Спиляні дерева разом із зеленими гілками поклали поруч. Ніби й не маємо захисників природи, борців за екологію й таке інше. Байдужість дрогобичан уже аж зашкалює. Вони пообурювались, побуркотіли потім собі на кухнях – і все.
Влада розраховує саме на це. Нині вона знищує дерева, бо комусь треба торгувати. Завтра не зупиниться перед масштабнішими руйнуваннями Дрогобича.
Допоки громада буде байдужою, влада все більше нахабнішатиме, бо розуміє, що вдруге вже її не оберуть. За такої політики Дрогобич геть вщент обдеруть і залишать у руїнах. Маємо приклад стадіону…

Анатолій ВЛАСЮК

Джерело: Тустань

Leave a Reply