Роман Ілик: Дрогобицький педуніверситет має стати Національним

Universitet1

Студенти Дрогобицького державного педагогічного університету склали свою посвяту разом з Романом Іликом. Святкова атмосфера, першокурсники з квітами та хвилюванням в очах, професорський склад та гості – на сцені. Спочатку студентів привітали педагоги та священики, потім слово надали гостям. Єдиний кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Дрогобицькому окрузі Роман Ілик змусив очі студентів світитися ще яскравіше, адже він має чітку мету – зробити Дрогобицький університет Національним.

«З року в рік університет досягав нових вершин. Колись це був інститут, сьогодні – університет. А зовсім скоро – вірю в це, Дрогобицький педагогічний університет отримає статус Національного. І це буде особливою гордістю не лише для студентів та науково-викладацького складу, а й для кожного мешканця нашого краю. Докласти усіх зусиль для здобуття статусу Національного для Дрогобицького педагогічного університету – одне з моїх основних завдань», – сказав Роман Ілик під час виступу.

Ідею надання статусу Національного Дрогобицькому університету підтримують усі. «Давно вже настала пора Університет в Дрогобичі скеровувати у тому напрямку, щоб він став Національним, — переконаний Мирон Чернець, професор, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, проректор з наукової роботи Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. — Для нас такий статус є заслуженим, адже ми маємо і відповідний науковий доробок, і відповідні кваліфіковані кадри. Але ми, на жаль, далеко від Києва, тож підтримка нам дуже потрібна».

Навіть батьки першокурсників ліцею при установі переконані: кандидат свого слова дотримає. «Плани, звичайно, грандіозні, — каже Мирон Турчин, підприємець, батько студента, який цього дня вперше стояв на святковій лінійці, як ліцеїст. — Від цього виграє не лише Університет, а й усе місто. Але без підтримки влади в Києві ми цього не здобудемо. Вірю що Роман Ілик свого слова дотримає. Знаю його особисто і поважаю за професіоналізм. Це чоловік, який в своєму житті всього добивався сам».

  1. ЖаннаЖанна09-03-2012

    Дуже приємно читати про те, що люди об’єднуються навколо ідеї, а не просто людини!

  2. студентстудент09-03-2012

    Я знаю п. Турчина. Порядна людина.

Leave a Reply