Микола Гук- космонавт і медіум.

Kosmonavt1

– Пане Миколо, за мандат народного депутата на Дрогобиччині змагається 21 кандидат. Знаєте, що люди кажуть? «Всі рвуться до корита!» А отже це і про вас.

– Знаєте, я був при кориті не раз, але нічого ненакоритив. Нехай знайдеться той Шерлок Холмс, який вкаже на коритні мої магазини, ресторани, лімузини чи закопані червінці… Все йому подарую, а сам піду в монастир спокутувати. Але цього не станеться. Бо корито мене ніколи не цікавило. Матеріалізм не здолав мого духу. Моє кредо: громада, нація, народ і їхній добробут. Сповідую Франкове: «Лиш боротись, значить жить!».

– Недавно на Львівському телебаченні Рух «Чесно» представляв п’ять кандидатів із нашого виборчого округу. Чому серед них не було вас?

– Тому що такий вимір чесності має Рух «Чесно». Чим далі тим більше переконуюсь в тому, що цей Рух створений з метою провести до майбутнього парламенту якомога більше тушок. Я про це робив заяву. Рух її проігнорував. Тепер він проігнорував 16 кандидатів нашого округу. Але нема так зле щоби не вийшло на добре. Тепер виборці точно знають серед якої групи кандидатів треба розпізнавати замасковану тушку.

– Єдиного кандидата від опозиції визначено. Людям навязують думку, що Ви будете забирати у нього голоси на користь  регіоналів.

– Виборців Дрогобиччини вже неодноразово агітували за єдиного кандидата від демократичних сил, наприклад О. Лавриновича. І аргумент був залізобетонний: Лавриновича рекомендував В.Чорновіл! А який результат? Лавринович є міністром партії Регіонів і разом з однопартійцями шматує нині Україну.

А згадайте Демінського. Цього також як єдиного виводив на передвиборчі трибуни В. Ющенко. І люди його обрали, а він у парламенті начхав і на демократів, і на Ющенка… Ось ці «єдині» і працювали на ворожі українству сили, працювали на зубожіння нашого народу. А Гуку ви цього не закинете в минулому. А минуле визначає майбутнє: служив, служу і буду служити Україні.

Сьогодні в кожне людське вухо впихають чергового єдиного кандидата. Але гадаю,що вже третій раз підряд люди на ті самі граблі не наступлять, і не купляться на «єдиного», якого підтримують опозиційні лідери. Але і Гук не з Марса впав. На моєму боці завжди було не мало авторитетних в суспільстві людей.

– Ви можете назвати прізвища?

– Назву. І мертвих, і живих…

Серед них дух Ірини Сеник, Героїні світу, яку за підтримку Миколи Гука було важко побито під час виборів 2002 року.

Серед них дух Івана Гнатюка, лауреата Шевченківської премії, багатолітнього політв’язня, який у 2002 році замовив за мене слово перед виборцями.

Серед них дух дорогого мені геніального педагога Романа Михайловича, який будучи тяжкохворим писав до виборців свого останнього листа за Миколу Гука.

Ці великі Українці відійшли у Вічність і не відкликали своїх слів на мою підтримку. А отже я веду свою боротьбу разом з ними. І маю перед ними обов’язок.

А ще допомагає мені Герой України Левко Лук’яненко, що був засуджений за свою любов до України до кари смерті.

А ще допомагає мені Герой України Юрій Шухевич – великий син великого батька!

Чи маю я право зрадити їхню довіру і відійти в бік, сховатися в крайню хату, коли точиться не боротьба, а вже йде війна за Україну?

Я маю від них наказ на цю боротьбу і я борюся!

– Ви вважаєте, що цими особистостями ви переконали виборців, що тушкою ніколи не станете?

– Якщо виборців не переконало моє життя, моя біографія, мої справи, моя позиція, моє оточення в тому, що Гук ніколи і ні за яких обставин тушкою не був і не стане, то жодні мої слова їх вже не переконають.Кожен має вибір: вірити мені чи ні.

– Допустимо ви перемогли, у якій тоді фракції працюватимете?

– Я думав над цим. І маю позицію: ввійду в «Об’єднану опозицію «Батьківщина». Чому? Та тому,що в «Свободі» людей подібних до мене за переконаннями немало. За «Удар» я також спокійний – там за прапор Марія Матіос. А ось «Батьківщині», аби вона в черговий раз не посипалась, потрібний добрий цемент. Цим цементом я би і прислужився «Об’єднаній опозиції».

– Ваші опоненти розповсюджують інформацію, що ви агент КГБ. Як ви на це реагуєте?

– Кажу, що засланий марсіянами і працюю на їхню контррозвідку.

– А коли серйозно?

– Чи пам’ятаєте вислів Гебельса: «Чим неймовірніша брехня, тим швидше в неї повірять». І люди вірять в цю ахінею, переповідають на вухо одне одному… Направду мені жаль цих людей. Розповсюджують ці чутки, на моє переконання, самі ж  агенти спецслужб.

Джерело: “ГУК!”

Leave a Reply