Ігор Курус проти брудних технологій

Kurus1

Прес-конференцію для регіональних ЗМІ провів кандидат у народні депутати України у Дрогобицькому виборчому окрузі №121 Ігор Курус.

Насамперед він звернув увагу журналістів на те, що уже на старті виборчої кампанії вона ведеться нечесно. Зокрема, процедура жеребкування, яка була застосована цього року при формуванні окружних виборчих комісій, призвела до того, що до ОВК потрапили представники одіозних шовіністичних проросійських організацій, які сповідують відверте українофобство та імперський реваншизм. Серед них – «Русскій блок», «Русскоє єдінство», «Партія анархістів України» і тому подібні маловідомі угруповання. Можна зробити висновок, що окружні виборчі комісії створювалися спеціально для майбутньої фальсифікації результатів виборів і узурпації влади в країні правлячою партією та її сателітами.

Тому кандидат у депутати Ігор Курус звернувся до всіх учасників виборчого процесу і закликом разом зупинити узурпацію дільничних виборчих комісій «Партією регіонів». Він закликав учасників виборчого процесу у Дрогобицькому окрузі до діалогу та напрацювання спільної програми дій щодо захисту результатів виборів. Ігор Курус закликав своїх опонентів провести з цього приводу засідання круглого столу.

На думку пана Куруса, однією з особливостей цих виборів є той факт, що ВО «Батьківщина» намагається забарвити їх виключно у два кольори: чорний та білий, монополізувавши право на опозицію до партії влади. Незалежний кандидат в народні депутати нікому не вигідний.

«Мене поливають брудом представники Об’єднаної опозиції, закидаючи дружбою з В.Каськівим. За такою ж логікою кожного освітянина можна звинуватити у такій же «дружбі» з Д.Табачником, оскільки усі вони виконують доручення діючого міністра освіти. Так і я виконував доручення В.Каськіва, працюючи з ним у Національному проекті «Відкритий світ», який вважаю найкориснішим проектом для України. Днями з’явилася інформація, що Владислав Каськів критикує мене, як колишнього керівника Національного проекту «Відкритий світ», за участь у виборах. Знайомі і друзі, які зі мною співпрацювали у Києві, все частіше розповідають, що до них звертаються незнайомі люди з проханням «підкинути» будь-який компромат на мене. Працівники міліції розшукують людей, які би посвідчили, що вони незадоволені співпрацею з Ігорем Курусом. Виглядає на те, що маховик застосування брудних технологій набирає все потужніших обертів, оскільки я маю високий рейтинг і є незручним кандидатом і для «Партії регіонів», і для Об’єднаної опозиції. Для боротьби з відвертою брехнею подаватиму на її розповсюджувачів до суду», – заявив Ігор Курус.

«Коли я працював у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення (від 2005р. до лютого 2010р.), телеканал «ТVІ», який ще не був опозиційним, таки отримав ліцензію Нацради, хоч його теперішній керівник М.Княжицький стверджує протилежне. Хочу також сказати, що я домігся переведення усіх радіостанцій та телеканалів на українську мову, організував виключення з ефіру російських телеканалів «РТР» та «ОРТ», розробив стратегію впровадження цифрового телебачення та реалізував пілотні проекти в Одеській і Київській областях», – повідомив Ігор Курус.

Журналісти дізналися, що на Дрогобиччині Ігор Курус розробляє економічний документ «Стратегія розвитку краю», який є програмою відновлення економічного потенціалу регіону, створив Фонд розвитку краю, який почне працювати після виборів. І.Курус допоміг у виданні книг «Дрогобиччина: свідки епох», «Франкознавчі студії», організував проведення дитячих літературних конкурсів «Стежками Каменяра», побудував у Стебнику стадіон, започаткував футбольні турніри, надав допомогу футбольним командам району, допомагає сільським школам в облаштуванні внутрішніх туалетів та ін.

У своїй передвиборчій програмі кандидат передбачає супроводження судових позовів до Росії щодо фінансової компенсації особам (спадкоємцям), яких було відправлено на каторжні роботи, та особам (спадкоємцям), які втратили годувальника через репресії сталінського режиму, як це вже зробила Німеччина.

Відповідаючи на запитання журналістів, Ігор Курус спростував чутки, що нібито належить до «Партії регіонів». Від 1998 року і до серпня ц.р. п.Курус був членом партії «Реформи і порядок» і зупинив членство, щоб йти на вибори як незалежний кандидат. У випадку обрання до парламенту він має намір примкнути до табору демократичних сил і сподівається, що вони здобудуть більшість у Верховній Раді. Буде відстоювати інтереси краю та чинити спротив антиукраїнській політиці влади. Ставати «тушкою» Ігор Курус наміру не має, оскільки є самодостатньою і забезпеченою людиною, яка працювала на різних посадах, об’їхала півсвіту, має стійкі моральні принципи, тож здатен протистояти і спокусам, і тиску. Він озвучив слова своєї матері, яка, дізнавшись про наміри сина балотуватися у нардепи, сказала: «Якщо твердо вирішив – йди. Але роби так, щоби потім люди не плювали мені у спину». Саме так і має намір діяти виходець зі Стебника Ігор Курус.

У парламенті, на думку кандидата, треба створити «Галицьке коло» з нардепів із Західної України, щоб захистити Галичину – П’ємонт Незалежності України, економіку якої, схоже, цілеспрямовано руйнують.

Ігор Курус також представив свою довірену особу – присутнього на прес-конференції голову Дрогобицької спілки ветеранів Афганістану Івана Андруневчина. Окрім нього, до числа довірених осіб кандидата також входять директор Інституту фізики, математики й інформатики ДДПУ ім.І.Франка Василь Бойчук та онук І.Франка Роланд Франко.

«Маю ще багато цікавих проектів для розвитку Дрогобиччини. Звісно, сподіваюся на перемогу, але якщо цього не станеться, це не означає, що після
28 жовтня я забуду про все на світі. Я не з таких людей», – резюмував Ігор Курус.

Ярослав ГРИЦИК

Фото автора

Джерело: <Галицька Зоря

  1. БориславчанкаБориславчанка09-10-2012

    -Не вірю!, як сказав відомий драматург. Чому?. По-перше,його бігборди висіли вже з зими. Які ж це гроші мали бути вкладені в цей “проект”? По-друге, як кожна/думаю, що мудра/ жінка, чоловіка бачу за кілька секунд. Ще раз -не вірю.

  2. дрогобицькийдрогобицький09-10-2012

    А якщо Княжицький приїде в Дрогобич і скаже ху із ху.Що тоді будемо робити із курусом.

Leave a Reply