У Дрогобичі “на гарячому” спіймали розклеювачів провокативних листівок

Lystivka1

Учора, 9 вересня, пізно ввечері у Дрогобичі “на гарячому” спіймали студентів, які
розклеювали у центрі міста у не призначених для цього місцях листівки провокативного змісту, спрямовані проти кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” у 121 виборчому окрузі Романа Ілика.

На листівках не було вихідних даних, як того вимагає ЦВК – прізвища замовника та відповідального за друк.

Свідком цього стала довірена особа узгодженого кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” у 121 виборчому окрузі – Богдан Пукало. Він викликав правоохоронців і хлопців було доставлено у місцевий райвідділ міліції для з’ясування обставин.
“Хлопців було сім, з’ясувалося, що це студенти, – розповідає Богдан Пукало. – Я почав писати заяву, а хлопці – давати свідчення. Несподівано у райвідділ прийшов кандидат-самовисуванець у 121 окрузі Ігор Курус. З ним було кілька людей, яких він представив юристами. Самовисуванець вів себе зухвало: підійшов до мене, вдарив по руках, вирвав заяву і порвав її. Довелось написати уже дві заяви – про порушення правил агітації та на дії кандидата Куруса”.
Такі дії самовисуванця не сумісні із його публічними заявами про чесну кампанію. Про них буде поінформовано не лише громадськість, а й Центральна виборча комісія, Комітет виборців України. Цим питанням зараз займаються юристи Львівського обласного штабу та місцевого виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та юристи кандидата від Об’єднаної опозиції та партії “Свобода” Романа Ілика. Оцінку діям Куруса мають дати і правоохоронці.
“Дії самовисуванця розцінюємо як істеричну реакцію на публічні заяви лідерів Об’єданої опозиції про вдавану опозиційність пана Куруса, а також як спробу дискредитації беззаперечного лідера виборчих перегонів у 121 виборчому окрузі Романа Ілика”, – вважають у Львівському регіональному штабі ВО “Батьківщина”.
Відео, на якому зафіксовано особисту присутність І.Куруса у райвідділку міліції розміщено за цим посиланням.
Як відомо, напередодні із візитами на Дрогобиччині перебували лідери Об’єднаної опозиції ВО “Батьківищана” Микола Томенко та Сергій Соболєв. Під час зустрічей із виборцями та представниками ЗМІ вони чітко заявили – самовисуванець Ігор Курус, який видавав себе за опозиціонера та члена ПРП, має прямий стосунок до чинної влади, бо до реєстрації кандидатом працював керівником агенства “Відкритий світ” разом ще з одним “опозиціонером” Владиславом Каськівим. За словами ж Сергія Соболєва, згаданий кандидат не є членом ПРП уже сім років – після того як він пішов на державну службу. “Ми це підтвердили листом у Центральну виборчу комісію, і ЦВК уже прийняло рішення, що пан Курус іде самовисуванцем, а не від ПРП”, – зазначив Сергій Соболєв.
“Самозванцем” та “людиною Каськіва” назвала згаданого самовисуванця голова Львівської обласної організації “Свобода” Ірина Сех в ефірі одного з телеканалів.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

 1. РомаРома09-10-2012

  Хороша і правильна листівка.Навіщо голосувати за кандидата капітельманів,стоматолога спецслужб?

 2. прагматикпрагматик09-10-2012

  Звичайно, що у Куруса будуть здавати нерви. гроші ж потрачені -неміряні. Але не це важливо. А те, хто працює на цю “людину” і чому? Адже-головний чинник-гроші-не завжди і не для всіх -рушійна сила. Має ж бути і елементарне розуміння ситуації. Чи буде той завтрашній день після виборів?

 3. ДевушкаДевушка09-10-2012

  А мне Курус нравится. Сексапильній олигарх. Я бы не отказалась.

 4. БартошБартош09-13-2012

  А чому не спіймали капітельманів з плакатами проти Ющенка?

 5. До БартошДо Бартош09-14-2012

  Ви ,п. Бартош, не на тому сайті пишете. Поміняйте хоч лексику, бо як заводна мишка-кап тай кап,,, придумайте щось нове.

Leave a Reply