Віктор Ющенко: “Не хліб просіть, а свободу!”

Yuschenko1

Приїзд Віктора Ющенка до Дрогобича восьмого вересня цього року ознаменувався двома скандалами.

Насамперед не відбулася зустріч з інтелігенцією в університеті. Прийшло трохи більше двадцяти осіб. Мотивували це тим, що більшість викладачів вишу пішла на похорони професора Михайла Бурбана.

Коли Віктор Ющенко йшов до Народного дому “Просвіти”, його зустрів пікет протестувальників з плакатами на кшталт “Ющенко – зрадник!” і вигуками опонентів: “Ганьба!”.

Але український президент – міцний горішок, його подібними скандалами важко збити з пантелику, що Віктор Ющенко й продемонстрував у битком заповненому залі. Люди стояли в проходах. Здавалося, що повернулися часи Помаранчевої революції. Проте одностайності в залі не було, багато прихильників Юлії Тимошенко та об’єднаної опозиції заважали виступати Ющенкові, задавали йому каверзні питання. Слід віддати належне Вікторові Андрійовичу. Він керував масою людей, його слухали, а інколи навіть дружно плескали в долоні.

Почав Віктор Ющенко зі зрадництва, зауваживши, що лідерів України упродовж всієї історії вважали зрадниками. Він навів приклад Мазепи. Але чи так було насправді?

Лейтмотивом через усю зустріч прозвучала думка Віктора Ющенка про те, що Партія регіонів і “Батьківщина” – це проект Кремля. Путіну все одно, хто буде при владі з цих двох політичних сил, бо в них нема нічого українського.

 

Віктор Ющенко вважає, що нині третина виборців не визначилася, за кого голосувати. Хоча відкритим текстом про це не було сказано, але само собою виходило, що своєрідною третьою силою, здатною вивести Україну з прірви, може стати очолювана Віктором Ющенком “Наша Україна”.

Президент України переконаний, що саме опозиція здала українську мову. Це найгірше, що може бути. Люди без мови стають не нацією, а населенням.

Ющенко вкотре озвучив відомі власні думки щодо ролі Юлії Тимошенко в так званій газовій справі, детально розповідаючи про хід переговорів з Москвою.

Говорячи про демократію в цивілізованому світі, він зробив акцент на тому, що люди там обирають насамперед свободу, а вже потім хліб.

Відповідаючи на запитання, чому бандити не сидять по тюрмах (а саме це було одним з гасел Помаранчевої революції), Віктор Ющенко зазначив, що мав у парламенті лише двадцять представників “Нашої України”, не міг призначити генерального прокурора, наводив інші причини.

На інше запитання – чи повинна бути розпущеною Комуністична партія? – він дав ствердну відповідь, вважаючи, що сателіти Партії регіонів не є українськими комуністами. На його думку, під час президентських виборів 2015 року може бути розіграна карта 1999 року. Тоді головним суперником Кучми виступив Симоненко, який тепер може стати опонентом Януковича. Людей знову страхатимуть комуністичною загрозою, спонукаючи вдруге обрати президентом Януковича.

Анатолій Власюк

Джерело: Тустань

 1. РомаРома09-10-2012

  Як дрогобичанам,зазомбованим пропагандою капітельманів,вилікуватися хоча б наполовину?

 2. РоздумиРоздуми09-10-2012

  Двічі в одну воду не ввійдеш- каже приказка, а наш месія хоче не тільки ввійти, але ще і по ходу нас повчає і байки розповідає. Наслухались! Дві химери – Ющенко -для України і Іванців-для Дрогобича. Може вже вистачить вам, шановні, блудити, бо вашим дітям, внукам і правнукам-за все відповідати треба буде!

 3. ДавайтеДавайте09-10-2012

  А давайте ще раз вибиремо Ющенка! Ми ж любимо все робити по два рази-Лужецький, Радзієвський . Кого ще забуто?

 4. до ющадо юща09-10-2012

  а чому ти ющ не вибрав свободу а хотів хліба, хліба чим побільше???????

 5. жахжах09-10-2012

  мммммххххимера!!!!!!!

Leave a Reply