Представники влади зустрілися з мешканцями гуртожитків на вул. Фабричній

Meshkantsi Fabrychnoji

Днями перший заступник міського голови Олександр Коростельов та директор департаменту міського господарства Іван Лепкий зустрілись із мешканцями гуртожитків, що на вул. Фабричній,61/8 та 61/15. Завдяки клопотанню міського голови Олексія Радзієвського та влади Дрогобича, неодноразовим поїздкам до Києва, наше місто – єдине в області, яке включене в реалізацію заходів Загальнодержавної цільової програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади. У зв’язку з тим, у Дрогобичі вибрано об’єкти (гуртожитки на вул. Фабричній,61/8 та 61/15), на яких технічно можливо виконувати роботи з капітального ремонту в останні місяці року.

Нагадаємо, що донедавна згадані гуртожитки перебували на балансі державного підприємства «Буджитлосервіс». У липні цього року сесією Дрогобицької міської ради вони передані у власність територіальної громади нашого міста та взяті на баланс комунального підприємства «ЖЕО».

Законом України «Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-15 роки» передбачено передання гуртожитків у власність територіальних громад на умовах співфінасування державного та місцевого бюджетів у розмірі 50 на 50 відсотків.

Питання передання цих гуртожитків у комунальну власність Дрогобича не вирішувалося роками, натомість будівлі перебувають в аварійному, напівзруйнованому стані. На даному етапі прийняття гуртожитків у комунальну власність дає можливість покращити умови проживання їхнім мешканцям.

Під час зустрічі перший заступник міського голови Олександр Коростельов та директор департаменту міського господарства Іван Лепкий продемонстрували мешканцям гуртожитків, що розташовані на вул. Фабричній,61/8 та 61/15, проекти згаданих будівель після реконструкції.

Представники мерії Дрогобича запевнили, що влада докладе усіх зусиль, щоб зруйновані будинки мали належний вигляд, а саме: проведе ремонт дахів та фасадів, замінить вікна та двері в під’їздах, відновить водопостачання та проведе реконструкцію каналізації. Натомість, мешканцям було запропоновано розпочати процес створення ОСББ.

«Ми вам надаємо допомогу з ремонтом будівель, а ви приймаєте активну участь у робочому процесі», – зазначив перший заступник міського голови Олександр Коростельов. Як тільки надійде відповідне фінансування, будуть розпочаті і до кінця цього року проведені першочергові заходи з реконструкції згаданих будинків.

Самі ж мешканці гуртожитків наразі роздумують над питанням щодо створення ОСББ.

За інформацією відділу забезпечення діяльності виконкому

Джерело: Галицька Зоря

  1. мешканка гуртожиткумешканка гуртожитку09-11-2012

    Хмирі прийшли піаритися черговий раз і що їм знов треба?

  2. МиколаМикола09-13-2012

    Лепкий ще той хабарник.

  3. климклим09-13-2012

    чомусь г до г тягне

Leave a Reply