Закликаємо Тягнибока виконати свою публічну обіцянку, – заява ОО «Батьківщина»

Tyahnybok1

Закликаємо Тягнибока виконати свою публічну обіцянку, – заява ОО «Батьківщина»
«Закликаємо лідера ВО «Свобода», депутата Львівської обласної ради Олега Тягнибока виконати свою публічну обіцянку – оголосити зрадником, виключити з фракції та розпочати процедуру відкликання депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайла Задорожного, який несанкціоновано, без погодження партії, балотується у 121 виборчому окрузі.

Про це йдеться у заяві керівників Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» – повідомляє прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

«Згаданий кандидат, прикриваючись членством у фракції «Свобода», вводить в оману та відверто дурить виборців цього округу. У своїй агітаційній символіці як кандидат у депутати М.Задорожний безперешкодно використовує символіку ВО «Свобода», що є грубим порушенням домовленостей між Об’єднаною опозицією «Батьківщина» та ВО «Свобода» про висунення єдиного кандидата на кожен мажоритарний округ в Україні.

Змушені публічно говорити про ці порушення та вимагати виконання задекларованих обіцянок лідером ВО «Свобода», аби якнайшвидше припинити обдурювання виборців цього округу. Від таких «задорожних» не застрахована, на жаль, жодна політична сила, але спільно, виконуючи домовленості та зобов’язання між нашими політичними силами, вживаючи необхідні радикальні дії, ми повинні не допустити спроби цих самозванців скористатись брендом Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та ВО «Свобода».

У 2010 році, коли партію «Батьківщина» не було допущено до виборів у Львівську обласну ради, такі «задорожні» як щурі повтікали до інших партій, аби здобути депутатський мандат. Сьогодні ж, заради парламентського мандату, вони готові продати і Батьківщину, і свободу, і ми зобов’язані їх зупинити!

121 виборчий округ – рекордний за кількістю подібних самозванців, які будують свою кампанію на брехні та нечесних технологіях, аби спробувати позмагатись із беззаперечним лідером у цьому окрузі, єдиним узгодженим кандидатом від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» – Романом Іликом.»

 1. нерагульнерагуль09-13-2012

  Мабуть, рагулям потрібен брехливий рагуль, а не розумний політик. Бо для того, щоб зробити мудрий вибір в житті-потрібно мати мозги.

 2. ІвановичІванович09-13-2012

  А я думаю що в такій ситуації може скористати третій.а хто то буде не знаю.

 3. СеменовичСеменович09-13-2012

  Жиди з “Батьківщини” кричать, значить вони і скористають

 4. ПрісяПріся12-16-2012

  Тепер Задорожний пригодився би з огляду на зрадників з “Батьківщини”!

Leave a Reply