Дрогобиччина привітала Віталія Кличка

Udar1

13 вересня Віталій Кличко відвідав Стрий, де провів зустріч з працівниками заводу «ЛЕОНІ» та виступив на Майдані Незалежності. Окрім стриян, на зустріч з кумиром прибули численні прихильники Віталія Кличка та партії «УДАР» з довколишніх міст і сіл.

Через щільний графік, Кличко не зміг відвідати Дрогобич, але «ударівці» та прихильники партії «УДАР» з Дрогобиччини (виборчий округ №121) не змогли опустити такої нагоди зустрітися з лідером. Близько 300 активістів з Дрогобича, Трускавця, Стебника, Борислава, Східниці організували автоколону з автобусів та легкових автомобілів, прикрашену партійними прапорами та вирушили в Стрий.

В Стрию автоколона зробила коло пошани навколо Площі Ринок, привернувши неабияку увагу місцевих жителів. Під час виступу Віталія Кличка дрогобичани невтомно висловлювали свою підтримку лідеру розмахуючи стягами, скандуючи: «Кличко! Кличко!» та розгорнувши численні транспаранти із написами: «Кличко – наш президент!», «Після Чарра – Янукович!», «Дрогобич вітає Віталія Кличка!», «УДАРимо по корупції, бідності разом!» і ін.

 

Величезне задоволення від поїздки та перебування на стрийському майдані отримали діти, які танцювали під запальні пісні «Козак Систем», раділи появі на сцені кумира мільйонів та щиро йому аплодували. Та, напевно, особливо цей день запам’ятається для тих щасливчиків, кому після завершення зустрічі з Віталієм Кличком вдалося отримати його автограф.

 

 

 

 1. неспортивний чоловікнеспортивний чоловік09-14-2012

  Я не фанат боксу і не розумію чому спортсмен навіть такого рівня мав би порятувати Україну, і чи має він достатню МОТИВАЦІЮ для цього.

 2. ольчикольчик09-14-2012

  Кличко не тільки Великий спортсмен але й чудовий політик, який зможе допомогти Україні. Нам потрібно більше таких відповідальних та освітчених людей в політиці як Віталій. Україна вірить в Кличка, Україна вірить в “УДАР”. УДАР переможе Дрогобич допоможе!!!

 3. ОстапОстап09-14-2012

  ну а я так сумніваюсь що він-великий політик спортсмен може і великий

 4. ОльгаОльга09-17-2012

  Порядні громадяни не можуть приймати куплену фірташами і коломойськими політичну силу Кличка.
  Берімо в руки мітли і женімо цим прихвостнів з дрогобицької політичної сцени!

 5. ОрестОрест09-17-2012

  Раніше думав, що треба щоби людина порядна була, а зараз- треба значно більше мати- і розум і серце і любов до людей. А Кличко-громадянин світу. думаю, що Україна його не дуже обходить

 6. ДмитричДмитрич09-17-2012

  Кличко втілює надію на хороше майбутнє України, надіємось на його перемогу .
  «Після Чарра – Янукович!»- мені сподобалося))

 7. софійкасофійка09-17-2012

  пройшлись УДАРОМ по Стрию….Трускавець, Дрогобич, Борислав…..Кличко закладає міцний фундамент на 2015 рік тримаю за нього кулачки…:)

 8. ДоброзичливецьДоброзичливець09-17-2012

  Хлопці, та не треба тут на цьому сайті дути в дудки. Це не Дрогінфо !

Leave a Reply