Дрогобиччина – за TVi

Tvi3

Сьогодні, 17 вересня, у Дрогобичі відбулися збори ініціативної групи «Дрогобиччина – за TVi». Як повідомив для «Трускавецького вісника» голова Товариства «Юрій Дрогобич» Володимир Кондзьолка, телекомпанія TVi потребує 4 мільйони гривень вже до 23 вересня, інакше вона може перестати функціонувати. Станом на п’ятницю прихильники компанії зібрали лише 240 тисяч гривень. Борг утворився внаслідок того, що каналу не повернули відшкодування за ПДВ, яке вона планувала використати для погашення своїх фінансових зобов’язань. Володимир Кондзьолка вважає TVi не опозиційним, а об’єктивним телеканалом і що Дрогобиччина має показати свою підтримку каналу TVi. «Бо питання свободи слова у нас – це теж політичне питання», – зазначає Володимир Миронович.

Акція “Дрогобиччина за ТВі”

Свобода слова -це право людини вільно висловлювати свої думки. Історично вона виникла як інструмент для забезпечення інформованості і підтримки високого рівня компетентності державних органів влади. Так, англійський Білль про права 1689 р. гарантував членам Парламенту повну свободу обговорення справ королівства і чиновників, без чого його робота була б неефективною. У поєднанні з демократичними процедурами, що забезпечують підзвітність уряду перед виборцями, свобода слова стає одним з найважливіших інструментів захисту всіх прав людини. Як зазначав Карл Поппер, вона також відіграє ключову роль у забезпеченні стабільності демократії, оскільки робить можливим підлаштування я роботи уряду і навіть політичної системи в цілому під об’єктивні потреби суспільства.
Телеканал Тві — один з небагатьох засобів масової інформації, що надає змогу вільно висловлювати свою думку. Цей канал не можна назвати опозиційним до влади, тому що він однаково говорить про проблеми як влади, так і опозиції, говорить об’єктивно. Це дозволяє нам громадянам, реально оцінювати ситуацію в країні та діяти в своїх інтересах.
Такий стан справ не задовольняє тих, хто хоче керувати країною тримаючи народ у невіданні, приховуючи свої бізнес-інтереси.
На канал чиниться тиск. Під тиском влади більше 70 кабельних операторів викинули ТВі із своїх мереж або перевели у дорожчі пакети, що можуть бути недоступними для частини глядачів цього каналу. Окружний апеляційний суд міста Києва всупереч законодавству зобов’язав ТВі виплатити Податковій службі 4 мільйони гривень. Якщо він не зробить цього до 23 вересня – робота каналу буде заблокована. Редакція каналу звернулась до громадян України про допомогу.
Нинішня влада, яка намагається згорнути всі демократичні цінності, послідовно руйнує свободу слова!
Саме тому громадськість повинна відстояти для себе єдине телевізійне джерело чесної інформації. Суспільство має захистити своє право на отримання і поширення достовірної інформації.
Ініціативна група акції “Дрогобиччина за ТВі” закликає мешканців Дрогобиччини об’єднати свої зусилля у допомозі телеканалу — разом зібрати кошти і перерахувати єдиним внеском від Дрогобиччини на їх рахунок. Для цього необхідно перерахувати кошти:
Отримувач: ГО товариство “Юрій Дрогобич”
ОКПО 25259555 р/р № 26009100567001 в ДФ АТ “Укрінбанк” МФО 325785
у графі «призначення платежу» потрібно писати «Благодійний внесок для фінансової допомоги ТОВ ТРК ТелеРадіоСвіт ».
або напряму :
Отримувач: ТОВ ТРК ТелеРадіоСвіт
ОКПО 32485339 р/р 26009012826076 банк ВАТ «Укрексімбанк» мфо 322313
у графі «призначення платежу» потрібно писати «Безповоротня фінансова допомога».

  1. ДораДора09-18-2012

    Здавайте гроші на порятунок Кагаловських!

  2. СкептикСкептик09-18-2012

    Я цю акцію розумію як пробу на вшивість, бо якщо ви всі так хочете чи говорите що хочете првдиве, чесне TV, то заплатіть бодай по 1 гривні за порятунок вашого улюбленого каналу, Мабуть, дехто це випробування не пройде , як і багато інших випробувань він теж не пройде Ну, що ж ,не всім дано!

  3. Я за революцию,Ура!Я за революцию,Ура!09-18-2012

    Вижу попахивает уже революционной ситуацией-когда верхи не хотят, а низы не могут.

Leave a Reply