Михайло Костюк представив керівника райдержадміністрації. До завершення виборчої кампанії Дрогобицьку РДА очолюватиме Михайло Винницький

Kostyuk1

13 вересня у Дрогобицькому районі перебував голова обласної державної адміністрації Михайло Костюк. Він провів зустріч з активом району.

Михайло Костюк коротко інформував присутніх про основні завдання, які ставить перед собою обласна влада для поліпшення соціально-економічної ситуації Львівщини. Голова ОДА закликав актив Дрогобиччини відкинути суперечки, політичні конфлікти, які лише перешкоджають повноцінному поступальному розвитку краю, а засукати рукави і спільно братися до конструктивної роботи. «Настав час працювати, використовуючи всі існуючі можливості для позитивних змін. Що стосується виборів до парламенту, – наголосив Михайло Костюк, – наше основне завдання – забезпечити рівні права і можливості для всіх кандидатів та політичних сил. Вибори на Дрогобиччині та в області загалом повинні пройти у чіткій відповідності до чинного законодавства, цивілізовано, прозоро і легітимно».

Під час візиту в район очільник області мав ще одну місію. Оскільки голова райдержадміністрації Михайло Сендак зареєстрований кандидатом у народні депутати і перебуває у відпустці на час ведення передвиборчої агітації, обов’язки голови РДА покладені на його першого заступника – Михайла Винницького. Михайло Костюк наголосив, що виконувач обов’язків голови райдержадміністрації М.Винницький є повноцінним керівником з усіма правами та обов’язками. Тож уся відповідальність за стан справ у районі покладається на нього та колектив, який він очолює. Зі свого боку голова ОДА пообіцяв особисту всебічну підтримку у вирішенні проблем, які сьогодні турбують Дрогобиччину.

Разом із тим, голова ЛОДА Михайло Костюк торкнувся проблем промислового комплексу Дрогобича. Він повідомив, що мав розмову з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим з приводу ситуації на долотному заводі. Прем’єр пообіцяв на державному рівні посприяти у вирішенні питання відновлення роботи на цьому підприємстві.

М.Костюк також озвучив пропозицію щодо запуску виробництва на автокрановому заводі. На переконання голови ЛОДА, зараз в Україні спостерігається дефіцит невеликої вантажопідіймальної техніки, яку завозять з-за кордону. ДЗАК міг би налагодити виробництво автонавантажувачів, маніпуляторів, невеликих підіймальних установок, на які є попит. А держава шляхом регулювання розміру ввізного мита могла би посприяти в реалізації продукції вітчизняного виробника.

Після завершення наради керівник області мав робочу розмову з в.о. голови РДА Михайлом Винницьким та міським головою Дрогобича Олексієм Радзієвським із приводу вирішення найактуальніших проблем міста і району.

Леся ЛУЦІВ, Ярослав ГРИЦИК

Фото Я.ГРИЦИКА

Джерело: Галицька зоря

Leave a Reply