Роланд Франко: Ігор Курус – достойний, щоб бути у парламенті

Kurus11

Якщо дивитися на сьогоднішню владу в Україні, на її вчинки, то не виникає жодних сумнівів у тому, що вона піде на все, щоби країна не рушилася кудись далеко від них. Але, на щастя, більшість людей уже розуміє, що такою держава бути не може. А має бути своя, національна, де ніхто не замахується на мову, а такі велети духу як Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко – це святиня.

На цьому наголосив онук Івана Франка Роланд Франкор. Про це повідомила прес-служба кандидата у народні депутати Ігоря Куруса.

«На моє переконання, Ігор Курус належить до таких людей, які здатні змінити ситуацію в країні на краще. Він має величезний досвід праці у державних структурах, був першим заступником голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. За час його перебування на цій посаді Національна рада домоглася переведення усіх радіостанцій на мовлення українською, з ефіру були виключені російські телеканали РТР та ОРТ. Ігор Курус розробив стратегію впровадження цифрового телебачення, запровадив концепцію забезпечення малозахищених верств населення безкоштовними цифровими приставками для телевізорів. Очолюючи проект «Відкритий світ», який покликаний підняти рівень освіти українських дітей до світових стандартів, домігся, щоб він пройшов міжнародну експертизу. У рамках цього проекту надав школам Дрогобицького регіону мультимедійні пристрої та проектори. Вже вдруге під його патронатом у Франковому краю проходить літературний конкурс для дітей «Стежками Каменяра», – додав Роланд Франко.

За його словами, Ігор Курус – чесна, порядна, національно-свідома людина, яка має бути у парламенті. «Переконаний, що ні за яких обставин він не співпрацюватиме з провладною партією. Ігор Курус хоче створити у Верховній Раді позафракційне об’єднання депутатів демократичного спрямування «Галицьке парламентське коло», яке б лобіювало інтереси Галичини. У цьому я його також підтримую», – зазначив Франко.

  1. Свідомий виборецьСвідомий виборець09-18-2012

    Смішно! Що ж Роланд Франко не розуміє, що значить стільки років працювати 1-м заступником голови Нацради з питань телерадіомовлення і бути “чесною, порядною,нац,свідомою людиною”. Та там хабарі за частоти давалися не десятками, а сотнями тисяч доларів. Тому і має за що Вас, Роландів і інших таких же, КУПЛЯТИ. А якщо Ви вже і покуплялися, то дайте іншим людям можливість самим вирішити, кого їм обирати!

  2. оленаолена09-18-2012

    ну добре має гроші той курус а хто каже людям продаватися йому і що то за такі люди

  3. ІвасьоІвасьо09-19-2012

    Ну наш нарід такий, що пакості може і забезплатно робити,отак-то воно

Leave a Reply