Ігор Курус голосуватиме за “Свободу”

Kurus Kamenyari

Кандидат у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу N121 Ігор Курус провів у вівторок, 18 вересня, чергову прес-конференцію.

Як і очікувалося, присвятив він її нещодавньому інциденту, пов’язаному з розклеюванням його прихильниками листівок, скерованих проти іншого претендента на депутатський мандат – Романа Ілика. Позиції сторін відомі, викладені в засобах масової інформації та Інтернеті, причому з діаметрально протилежних точок зору, так що не будемо на цьому зупинятися. Зазначимо лише, що Ігор Курус чи не вперше під час нинішньої передвиборчої кампанії застосував так звану контрпропагандистську агітацію, що, в принципі, не заборонено законом, хоча, на думку його опонентів, не витримав усіх чинників, передбачених законодавством.

Зупинився Ігор Курус і на тому, хто насправді долучився до подання в суд щодо так званих спецдільниць у Східниці, Модричах і Трускавці, на яких можуть голосувати відпочивальники. Тут можливі фальсифікації, адже ці люди не прив’язані до конкретного виборчого округу, не знають кандидатів у народні депутати. Виходило, що це він став ініціатором відміни спецдільниць, а не Роман Ілик. Проте в наданому позові до суду фігурували прізвища двох претендентів.

Проте мене, як і інших журналістів, цікавили інші аспекти передвиборчої кампанії Ігоря Куруса, про що засвідчили запитання до нього і його відповіді.

Ігор Курус заявив, що його дратує робота так званих шептунів. Ким його тільки не називали – жидом, масоном, регіоналом. “Боюсь, що незабаром пришиють мені сексуальні домагання”, – сказав він і тут же додав, що з повагою ставиться до жінок. Він закликав опонентів припинити роботу шептунів, бо ні до чого доброго це не призведе, а у відповідь він змушений буде вдатися до запобіжних заходів.

Виступає Ігор Курус і за проведення дебатів, але чомусь хоче провести їх лише з Романом Іликом та Михайлом Янковським, хоча останній, якщо вірити соціологічним опитуванням, не належить до найрейтинговіших кандидатів.

Не пристав Ігор Курус на мою пропозицію піти помічником-консультантом до Романа Ілика, якщо той матиме вищий рейтинг і переможе на виборах, і, навпаки, взяти свого опонента на цю ж посаду, якщо фортуна усміхнеться йому. “Я вже був помічником-консультантом у Миколи Томенка, а ви знаєте, що він тепер про мене говорить”, – зазначив він.

Не хоче Ігор Курус матеріально підтримувати ТВі, бо його співвласниками є олігархи Гусинський і Кагановський. Нині цей опозиційний телеканал опинився у скрутній ситуації й має до 23 вересня сплатити чотири мільйони гривень податківцям, інакше його закриють. Ігор Курус наголосив, що коли працював у Національній раді з питань теле- і радіомовлення, цей канал ще не був опозиційним. Він також зауважив, що свого часу прилучився до того, аби не закрили радіо “Континент” і “5 канал”.

Як відомо, Ігор Курус першим почав передвиборчу кампанію ще задовго до її офіційного старту і за ці півтора роки став упізнаваним виборцям. Проте сам він вважає, що, власне, передвиборчою кампанією не займався, а насамперед хотів відродити Східницю. “Мій шлях у політику почався з дороги на Мражницю”, – сказав він. Дорога була розбитою, він захотів її відремонтувати. Тоді ж, мовляв, народилась ідея заснувати газету “Каменярі”, яка, хоч і не виконала свою роль у його передвиборчій кампанії, проте існуватиме й після виборів.

Ігор Курус голосуватиме за себе як за мажоритарника і за “Свободу” по політичних списках. Він вважає, що ця партія не дотягує до п’яти відсотків прохідного бар’єру, їй треба допомогти, інакше голоси виборців пропорційно перейдуть до переможців, у тому числі й до Партії регіонів та комуністів.

Традиційно прес-конференція завершилася “солодким столом”.

Анатолій Власюк

фото: Анатолій Власюк

Джерело: Тустань

 1. сумнийсумний09-20-2012

  Ігор Курус платить дуже добрі гроші нашим співвітчизникам. Отож вони і стараються направо і наліво. Шкода, бо серед них були і цілком непогані люди, яких просто тупо купили. І нічого тут не поробиш, ні про яку совість чи честь не поговориш -бо ми бідні і треба кормити і дітей і себе щодня. Але завтра, коли “з’їдяться”курусові гроші ,прийде справжній голод і не лише фізичний, а й моральний. І тоді буде страшно. Бо ця влада іде не просто надовго, а як вони планують- назавжди.

 2. ВолодяВолодя09-20-2012

  та нічо він не платить ми забесплатно робимо по ідеях

 3. Бо так требаБо так треба09-20-2012

  То добре, але прізвище пишіть з великої букви

 4. КостьКость09-20-2012

  Значить тому так багато конференцый бо треба щось робити за такы великы грошы за якы роблять ты люди

Leave a Reply