Роман Ілик: Самовисуванці програють, а тому в агонії втрачають людські обличчя

Roman Ilyk

Роман Ілик: Самовисуванці програють, а тому в агонії втрачають людські обличчя

Істеричні заяви та абсурдні звинувачення з уст деяких кандидатів-самовисуванців у 121 виборчому окрузі свідчать про одне – вони програють, а тому в агонії втрачають людські обличчя. Про це йдеться у зверненні лідера Львівської “Батьківщини”, єдиного кандидата у цьому окрузі від “Батьківщини” та “Свободи” Романа Ілика до виборців.

«Чим ближче до виборів, тим боротьба стає все запеклішою. Деякі кандидати-самовисуванці ведуть бої без правил. За ними стоять гроші та провладні інтереси. Підкуп, брехня, бруд та маніпуляції – ось їхня зброя. Лише впродовж останніх днів я та моя команда відчули, скільки ненависті та брехні приховують ще вчора такі виважені та миролюбні кандидати. Їхня мета одна – оцим брудом прикрити свою власну немічність.

Знаю одне – нечесна боротьба ніколи не приводила до справжньої перемоги. Їхні овечі шкури спали і ми побачили оскал справжніх вовків, тушки яких вже куплені регіоналами”, – йдеться у зверенні Романа Ілика.

Лідер Львівської “Батьківщини” подякував за підтримку своїм землякам: “Дякую Вам за підтримку, яку відчув під час численних зустрічей у селах та містах Дрогобиччини, за те, що вболіваєте за долю країни, її майбутнє. Попри всі особисті проблеми, низькі зарплати та пенсії, безробіття, жахливий добробут та бідність Борислава, Стебника, Трускавця, Дрогобича, наших містечок та сіл, не втрачаєте віри у те, що наш край може змінитися на краще.

Попереду завершальний етап передвиборчої боротьби. Боротьби за Вашу довіру, за Ваші голоси.

Ми переможемо, бо знаємо, що за нами правда! Вірю в це! З повагою та вдячністю за підтримку, Роман Ілик”, – сказано у зверненні.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

 1. дрогобичаниндрогобичанин09-20-2012

  Я теж вірю, що п. Роман переможе. Бо Бог з нами!

 2. Знаю!Знаю!09-20-2012

  Я вас прошу – не смішіть і не плутайте людей, не промивайте їм мізки!
  Ну не дотягує пан Роман до того, щоб бути мажоритарником від нашого округу! Порівняйте його діяльність – і діяльність депутата обласної ради Михайла Задорожного – і все стане зрозумілим.
  То може вже вистачить цих популістських гасел, може нарешті оберемо свого?!

 3. ДрогобичанинДрогобичанин09-20-2012

  То напевно так думає тільки сам Задорожний. Бо я особисто вважаю його хрунем і рагульом. До депутата йому,як до неба.

 4. ПравдаПравда09-20-2012

  Чому це Ілик не дотягує? По всіх соціологіях Ілик якраз перше місце займає. А Задорожній то друге, то третє. Так що не треба “ля-ля”. У Задорожного амбіції неймовірні, корона стоїть… А як же партійна дисципліна? Якщо вже зараз не послухався і самовисунувся, то що буде далі? Та він в Парламенті теж не послухається і проголосує як захоче.

 5. ІвасьоІвасьо09-20-2012

  Ілики – ланцюгові пси партії регіонів. Їхнє завдання – нівечити будь-які паростки місцевого і незалежного, нав’язуючи галичанам безрідну пропаганду капітельманів.
  Геть з такими як Ілик!

 6. ІренаІрена09-21-2012

  Якщо люди хочуть голосувати за опозицію,то вони будуть голосувати і за Ілика,бо це логічно. І що би Ви не писали-це нагадує дзявкіт маленького песика,якому не дали кісточку.

 7. БоженаБожена09-24-2012

  Голосувати за Ілика це те саме, що за партію регіонів – два валянки пара. Такий ваш великий вибір.

 8. До БожениДо Божени09-24-2012

  Якщо писати і говорити, як Ви, в негативі, то негатив до Вас і повернеться. Почитайте про закон поляризації. Краще відпрацьовуйте свої гроші в позитиві, раджу Вам!

 9. БоженаБожена09-24-2012

  Для вас українці то маленькі песики. Але капітельманів ми рано чи пізно виметемо мітлою з нашого краю.

 10. РусланРуслан09-25-2012

  Краяни, чому ви вважагте, що Ілик те саме, що й Партія регіонів? Він очолив Львівську “Батьківщину”, коли партія була в опозиції, Юлю судили, потім посадили. Всі з партії втікали, а він не побоявся не те що залишитися, а ще й очолити діяльність у такий час. І почалися мітинги під СІЗО, Печерським судом, Харківською колонією, було голодування, виклики в прокуратуру і т.д. Якщо Батьківщина набере більшість у Верховній раді, значить зможе воювати з режимом, а якщо пощастить ¬ буде велика коаліція зі Свободою та УДАРом, значить зможуть відправити Януковича у відставку. Люди в апатії, не розраховуйте на наступний майдан, єдина можливість прогнати Януковича – хіба там в Раді. А якщо розпорошимо голоси, то діла не буде. Будьте певні, усіх самовисуванців регіонали скуплять (за таке дають мільйони доларів готівкою), запхають у фракцію Рибачука чи якусь аналогічну, сформують коаліцію в 301 голос і приймуть зміни в Конституції – обирати Президента в Парламенті. І буде в нас Янукович, потім його син і так навічно, як в Білорусі. Ви цього бажагте? Дорогі земляки, нам треба проти влади боротися, а не проти кандидата від опозиції.

 11. СтепанСтепан09-25-2012

  Правильно кажеш Руслан. Тільки шось думаю шо добром то всьо не кінчиться бо бандюки так не вступляться а треба їх силою давити а сили чи вистарчить нам?

 12. УніверситетУніверситет09-26-2012

  Руслан не закінчив 8-му школу, що тут казати. Йому – аби хтось лише заявив, що проти Януковича, а по ділах судити не вміє.
  Знаєте чому Ілик – єдиний з кандидатів, який був на 1 вересня поряд з Радзієвським і Скотною, чому капітельмани мають вільну руку в університеті, організовують там свої безідейні шабаші, чому професура агітує за Ілика?

 13. до Університетудо Університету09-26-2012

  Ви, мабуть, побували тільки на імпрезі 1-го вересня, тому у вашому словнику “завис” лише обмежений набір слів. Моя Вам порада- більше бувайте на зустрічах, які проводить Ілик і збагатите свій лексикон, може, і дещо відкриєте для себе.

 14. ріпкаріпка10-03-2012

  Підтримую!Нехай Ілик в агонії програє!

 15. трояндатроянда10-03-2012

  А при чому тут Задорожній до Ілика?Ілик скільки би не набрав – тушка і фальш

 16. зовсімзовсім10-03-2012

  Ілик тобі зуби підлікує і будеш рагульом

 17. ЕросЕрос10-03-2012

  Ілик говорить завченими штампами від своєї богині, бо вже відступати нікуди

 18. ВолодяВолодя10-03-2012

  Яку це він діяльність очолив? Голодування на 9 годин і здох від тиску? Чи поширював брехню про страждущу і хвору Юлю, коли та виціловувалася з Власенком? Йди хворим таке розповідати!

Leave a Reply