Маринович: Голосувати треба навіть за неідеальних політиків

Marynovych1

Ці вибори важливі. Не можна опускати рук. Треба голосувати, треба йти і голосувати навіть за неідеальних політиків», – переконаний представник ініціативи «Першого грудня», проректор УКУ Мирослав Маринович.

«Але розуміємо, що проблеми політики почалися не з політики як такої, а з нашого духовного стану. Лікувати політику маємо з духовного переродження, духовного відродження людей. Тому, з одного боку, очікую позитивних зрушень. Не хочу казати собі приречено: «Ні, від цих виборів нічого не залежить». Таки залежить – він нас. Але радикальна зміна в Україні прийде від духовного нашого відродження, а не від політичних розкладів», – сказав Мирослав Маринович.

Водночас Герой України, політик та історик Ігор Юхновський зауважив: «Це правда, що не треба сподіватися, що в результаті виборів влада буде набагато кращою від попередньої. Ми вважаємо, що вона має бути трошки кращою».

Джерело : Ініціативна група «Першого грудня»

  1. РостикРостик09-24-2012

    Де ж ці політикани були у першому турі минулих виборів президента з такими заявочками?

  2. ФілологФілолог09-24-2012

    Я згідна із Мариновичем, що голосувати треба, навіть якщо людина вам не дуже подобається. Білих і пухнастих в природі немає. Ми всі теж не білі.

  3. ОленкаОленка09-25-2012

    А таки ці вибори будуть визначальними , бо покажуть, чи ми можемо щось чи ні,чи ми будемо приречено чекати на кінець, чи готові до боротьби.

Leave a Reply