У 121 виборчому окрузі відбулося жеребкування членів ДВК

Vybory 2012

Жеребкування на визначення членів дільничних виборчих комісій у 121-ому виборчому окрузі таки відбулося 21 вересня. Жеребкування розпочалося за 15 хвилин до півночі і було проведено за присутності уповноважених і довірених осіб та представників ЗМІ. Можливі маніпуляції вдалося зупинити представникам Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та довіреним особам єдиного кандидата від “Батьківщини” та “Свободи” Романа Ілика.

Після оголошення технічної перерви до ранку через збій в роботі сервера ЦВК, представники Об’єднаної опозиції не покинули приміщення окружної комісії.

За наполяганням “Батьківщини”, голова ОВК скликала також і членів комісії. Зібрався кворум – більш ніж дві третіх, 13 із 17 чоловік. На засіданні також були присутні представники ЗМІ.

“Виглядало на те, що комісія мала намір зібратися без голови комісії і зайвих очей пізно ввечері, але ще до настання наступної доби, тишком-нишком провести жеребкування, – сказав Богдан Пукало, довірена особа кандидата у народні депутати Романа Ілика. – А вранці, коли всі зацікавлені прийшли б на визначену годину, вони пояснили б: сервер ЦВК запрацював, ми відновили засідання (воно ж було не закрите, а призупинене) і провели жеребкування, ось результати. А те, що вас не було, то ваші проблеми. Якщо такий сценарій дійсно розроблявся, ми не дозволили його реалізувати”.

 1. ЗлоЗло09-24-2012

  Зло не спить!

 2. ВиборецьВиборець09-24-2012

  Якщо таке робиться вже, то що ж буде на виборах?

 3. безвихідьбезвихідь09-24-2012

  Ми мусимо об’єднатись навколо опозиції, іншого виходу немає.щоб вижити, інакше, всім-кінець…

 4. ВихідВихід09-24-2012

  Партія регіонів і так звана опозиція то одна пара гнилих чобіт. Ви об’єднались і свої вибори вже провели, але краянам з вами не по дорозі.

 5. Запитання до "Вихід"Запитання до "Вихід"09-25-2012

  Ми вже тут не краяни а односельці, бо такі собі регіональні мери, підмери і їм подібні перетворили Дрогобич на велике болото,перепрошую,село.А ми мріяли про обласний центр. То чи можемо ми далі хотіти цих регіонів?

 6. ВхідВхід09-26-2012

  Мріяти то корисно. Особливо, коли рука Радзієвського миє руку Ілика.

 7. ЯраЯра09-26-2012

  Чому там, де регіони і їх шанувальники-завжди болото і бруд? Ви інших методів переконувати ,мабуть, не знаєте. Негатив -не завжди добрий помічник, бо його і так занадто багато навколо нас. Отже, маємо стійкий імунітет. Тому продовжуйте ,ну і досягнете протилежного!

Leave a Reply