ТВі переможе!

Plakat1

У Дрогобичі всім миром збирають гроші для ТВі
В Дрогобичі на Львівщині всім миром збирають гроші на підтримку ТВі. З такою пропозицією виступив місцевий страйковий комітет. Його створили в липні для фінансової підтримки земляків, які їхали до Києва виступати проти мовного закону. Відтоді залишилося 5 тисяч гривень. Вчора на мітингу люди проголосували за те, щоб віддати ці гроші для викупу ТВі. За добу вдалося зібрати майже 11 тисяч гривень.

Відео з Дрогобича : http://tv.tvi.ua/program/u-drohobychi-vsim-myrom-zbyrajut-hroshi-dlja-tvi.html

Об’єднана опозиція “Батьківщина” вирішила перерахувати 2 мільйони гривень каналу ТВі для погашення ним начебто існуючих боргів перед державою.

Про це сьогодні журналістам повідомив голова ради об’єднаної опозиції “Батьківщина” Арсеній Яценюк. Він зауважив, що канал звернувся до громадян України з закликом допомогти фінансово і українці вже зібрали майже 2 з 4 необхідних мільйонів гривень.

“Тому об’єднана опозиція прийняла наступне рішення – українці вже зібрали близько 2 млн грн на те, щоб дати режиму Януковича ці гроші. Об’єднана опозиція прийняла рішення зменшити фінансування виборчої кампанії і відправити додатково 2 млн грн на те, щоб не відключили канал ТВі”, – сказав він.

Джерело: ТВі

 1. дрогобицька фірмадрогобицька фірма09-24-2012

  Ми теж перерахували гроші на ТВІ. І не шкодуємо, бо то лише мала плата за незалежність і свободу мовлення. Раді, що Опозиція допомогла ТВІ коштами. Так має бути і відразу видно хто є хто. Чому ж Курус не перерахував свої немалі гроші? Може, не хоче демократії на Україні.

 2. очевидецьочевидець09-24-2012

  Вони будуть шукати щось інше, щоб загробити канал. Маємо бути готові до боротьби.

 3. БоженаБожена09-24-2012

  Бідний власник каналу Кагановський вдячний дрогобичанам і обіцяє продовжувати політику зомбування “хворою” Тимошенко, русифікації та порнографії.

 4. ДрогобичанинДрогобичанин09-25-2012

  Звичайно, що громада перемогла. Так має бути!!! А ці найманці, що тут залишають свої сліди,,,,, та ще й пишуть не по- місцевому, бо ми тут на Зх. Україні такими прізвиськами людей не називаємо . Людей всіх любимо і поважаємо, незалежно від національності і кольору шкіри.

 5. МісцевийМісцевий09-26-2012

  Львывський штаб БЮТу стільки платить тобі, а ти так мало залишаєш коментарів на дрогобицьких ресурсах!!

 6. ЯринаЯрина09-26-2012

  Багато брудного коменту – не значить якісно працювати. А щодо оплати, то мені шкода Вас, бо судите лише по собі…

 7. МіськоМісько09-26-2012

  Ти то Ярина, то дрогобичанин! Чому в штабі БЮТу не визначилися з ніками??

Leave a Reply