Сьогодні Трускавець сколихне протест художників, фотографів і туроператорів

Truskavets

Сьогодні у курортному Трускавці відбудеться масовий протест, у якому візьмуть участь туроператори, художники, фотографи та таксисти.
Планована участь у акції – близько 400 приватних підприємців.
Таким чином місцеві підприємці протестуватимуть проти перенесення інформаційних площин на альтернативні місця.

За словами організаторів, місцева влада позбавила їх можливості годувати власні сім’ї. коли вирішила прибрати інформаційні щити з бульвару Торосевича.

За результатами акції, організатори готують звернення до міського голови м.Трускавця, депутатам Трускавецької міської ради, голові Львівської ОДА з приводу захисту прав та свобод на вільне підприємництво. Окрім того, підприємці вимагають прискорити підготовку клопотання про «Оголошення природних територій м.Трускавця курортними» з проведенням відповідних експертиз, приведення в дію законодавства «Про регулювання містобудівною діяльності», вирішення невідкладних питань розвитку інфраструктури міста, зокрема, берегоукріплення річки Воротище, заміни колектора, та водогону, будівництво очисних споруд. вирішити питання з Дрогобицькою районною адміністрацією про встановлення чітких меж міста, винести на сесію міської ради окремим питанням дотримання антимонопольного законодавства, щодо створення рівних можливостей для всіх суб’єктів підприємництва незалежно від форм власності.

“Просимо легалізувати наше місце праці у відповідності до попередніх розпоряджень, так, як наша діяльність ніяким чином не впливає на формування джерела Нафтуся. Бульвар Торосевича є основним місцем нашої діяльності, бо так склалося історично з часів заснування курорту про що свідчать численні документальні джерела. Ми, як суб’єкти підприємницької діяльності вносимо кошти до міського бюджету ми наповнюємо міський бюджет, тому незрозуміла позиція міської ради, міського голови, членів міськвиконкому та секретаря ради щодо позбавлення нас цих місць, і ми вважаємо, що порушується наше трудове право на отримання доходу. Ми захищаємо свої права та право на здійснення підприємницької діяльності, саме в цій сфері туризму і на цьому місці, – сказано у резолюції. – Звертаємося до всіх підприємців м.Трускавця та підприємців Дрогобицького регіону, що ми солідарні щодо своїх вимог і підтримуємо їх щодо справедливості. Вразі невиконання наших вимог ми будемо блокувати сесію міської ради, віримо в справедливість. ВОЛЯ!!! – ціни не має”.

Джерело: ЗІК

  1. трускавецькийтрускавецький09-25-2012

    Трускавецькі підприємці сьогодні зроблять більше ніж дрогобицькі за всі роки. Бо дістало вже так що далі нікуди.Повинна влада допомагати підприємцям,а вони як вороги ,вставляють палки в колеса. Гнати їх треба всіх в шию!!!!!!!

Leave a Reply