Дискусійний клуб

Dyskusijnyj Klub11

Чергове, сімнадцяте, засідання Дискусійного клубу відбудеться 27 вересня. До участі в ньому зголосилися кандидати в народні депутати по Дрогобицькому виборчому округу N121 Тарас Курчик і Микола Лагодич.
Претендентам на мандат запропоновано три блоки проблем.
Перший стосуватиметься питань їхньої участі у виборах, а також того, що вони хочуть зробити у Верховній Раді України. Відтак вони вибирають найважливіший, з їхньої точки зору, пункт своєї передвиборчої програми і розповідають про механізми його втілення в життя. Насамкінець кандидати в народні депутати матимуть можливість задати питання один одному, а також вгамувати цікавість присутніх – таких же кандидатів у народні депутати України, депутатів місцевих рад Дрогобиччини, керівників осередків партій і громадських організацій, журналістів, небайдужих дрогобичан.

 1. дрогобичанин біля фонтанудрогобичанин біля фонтану09-26-2012

  Сюди мав би прийти і найбільш заангажований захисник Лагодича М. Федис. Якщо не вірите-зайдіть на його сайт і потіштеся замовними статтями на тему процвітання Дрогобича у світлі фонтану імені Лагодича.

 2. сам фонтансам фонтан09-26-2012

  Федис завжди краще парашутиста Ілика.

 3. ТОМАТОМА09-27-2012

  Так думає лише сам Федис, ну і пара стареньких дописувачів, що попихають його сайт, який він безсовісно називає демократичним. Бо витирати те, що люди пишуть хіба демократично? А судити політиків, як він судить це всеодно що, не знаючи граматики, писати твори, що він ,зрештою , успішно і робить у себе на сайті.

 4. РомаРома09-28-2012

  Треба менше займатися наглою пропагандою капітельманів, тоді не витиратиме.

Leave a Reply