Депутати Львівщини мають сумнів щодо проектів, які втілює агентство Каськіва

Kaskiv

Депутати доручили Львівській ОДА активізувати роботу з центральними органами виконавчої влади щодо участі Львівської області в реалізації національних проектів.
Це рішення депутати прийняли на сесії 25 вересня, заслухавши інформацію начальника головного управління економіки та промислової політики ЛОДА Дениса Шмигаля про стан реалізації у Львівській області національних проектів.

Озвучена інформація спричинила низку запитань з боку депутатів до доповідача. Зокрема, депутати запитували, який стан з фінансуванням таких національних проектів як «Чисте місто», «Олімпійська надія-2022», «Нове життя», «Доступне житло» та інших. Також депутати висловили сумнів, що реалізація національних проектів буде успішною, якщо розпорядником коштів на фінансування цих проектів й надалі буде Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України або якась інша новостворена державна агенція.

Своїм рішенням з цього питання депутати доручили ЛОДА активізувати роботу з центральними органами виконавчої влади щодо участі в реалізації національних проектів.

Джерело: ЗІК

 1. ВисновокВисновок09-26-2012

  Каськів показав себе політичним зрадником. Він нічим не кращий за Ющенка.

 2. СтебничанинСтебничанин09-26-2012

  Поки кошти в Каськіва, на Львівщину вони працювати не будуть. Каськіва поставили не для того,щоб він розвивав країну, а щоб дерибанити гроші. Правда Дрогобиччині вже перепала копійка держагенства з інвестицій – друг Каськіва Курус вже рік інвестує на наших теренах в своє світле майбутнє нардепа.

 3. вердиктвердикт09-26-2012

  Каськів працює в одній упряжці із Курусом.

 4. ВислідВислід09-26-2012

  Капітельмани, інтегральні націоналісти та “Свобода” – єдині у своєму пориві проти Ющенка, але нічим не відрізняються від януковичів, бо усі кириленки та наливайченки зробили кар’єру завдяки Ющенку, який їх призначив, а вони – не справились ха-ха-ха

 5. ВислідВислід09-26-2012

  А Курус то заступник Ілика.

 6. БоженаБожена09-28-2012

  Друх кириленків і іликів. Великий діяч.

 7. Оксана з ДрогобичаОксана з Дрогобича09-28-2012

  Таке враження, що тут пописують нецілком здорові розумово люди. Бо боготворити Ющенка-хіба це нормально? Це вже діагноз. Тому всякий диспут на цю тему вважаю даремним. Вам потрібні докази? Ви в інтернеті. Почитайте розумних людей.

Leave a Reply