Подяка від телеканалу ТВі дрогобичанам

Tvi3

Керівнику
громадського об’єднання
товариство “Юрій Дрогобича”
Кондзьолці Володимиру

Шановний Володимире!

Дякую Вам і всім дрогобичанам за приділену увагу каналу ТВі, за вашу підтримку та небайдужість! Сьогодні канал переживає нелегкі часи і потребує Вашої допомоги. Щиро вдячний та вірю, що разом ми подолаємо усі негаразди.

З повагою,
Микола Княжицький

 1. Оксана з ДрогобичаОксана з Дрогобича09-27-2012

  Дуже приємно, що ми всією громадою долучилися до порятунку нашого улюбленого каналу

 2. ХочешХочеш09-28-2012

  Збитковий канал кагановичів знову на коні! Вимагаємо подальшого зомбування глядача “хворою Юлею”, русифікаційними передачами і нічним порно!

 3. Святослав СурмаСвятослав Сурма09-28-2012

  Дорогі Оксано та “хочеш” ви обоє праві. Важливо, щоб громада вміла відстояти свій інтерес – в даному випадку право на правдиву інформацію. Не менш важливо, щоб громада впливала на зміст передач, а для цього добре було б мати громадське телебачення – хоча б на місцевому рівні. Пропоную організувати круглий стіл на цю тему. Запрошую зголошуватися і прихильників думки Оксани і також жорсткого погляду “хочеш”. Мої координати в редакції.

 4. Оксана з ДрогобичаОксана з Дрогобича09-28-2012

  п. Святославе, бачила і слухала Вас на Алсеті у зв’язку із передачею про рух Чесно. Мене це дуже цікавило, поки я не зрозуміла, що Ви нас, людей, маєте за учнів,яким треба довго і нудно щось пояснювати. Я була розчарована . На круглі столи ходити не буду, а от більш дієві заходи підтримаю.

Leave a Reply