Бурбон з Безрадичів

Yuschenko11

Україну накрив клан олігархів
Коли після краху Наполеона Бурбони в обозі тріумфуючих союзників повернулись в нову Францію, вони рішуче не хотіли помітити зміни, що відбулися в країні після революції і краху династії. Нічого не забули – і нічому не навчилися. Це було про них – і це призвело до наступних нищівним потрясінь. У майбутньому прислів’я, що народилася у французів при погляді на прапори з ліліями, буде застосовуватися знову і знову. Ми, власне, живемо під управлінням таких ось донецьких Бурбонів – вони зовсім не забули свій крах в 2004 році – але так нічого й не зрозуміли і знову ведуть Україну до нових бід.

Втім, це якраз не дивує. Дивує те, що людина, яка була прапором і символом цього краху, теж виявився таким Бурбоном. Віктор Ющенко так і не зміг правильно оцінити зміни в країні, що відбулися після його приходу на пост президента країни – і особливо після відходу. Як повалений монарх, він сповнений ненависті до тих, кого звик ненавидіти – і любові до часу, який вже не повернути, часу, коли ще не всі розуміли, що він – просто голий король.

Передвиборча кампанія цієї людини сповнена протиріч. З одного боку, він критикує олігархічні клани, що воюють між собою – владу і опозицію – ніби не помічаючи, що це не 2004 рік, коли він був ставлеником одного олігархічного клану, а Янукович іншого, що сьогодні влада – це і є згуртований олігархічний клан, а в опозиції залишилися ті, хто хоче змінити країну або, в крайньому випадку, ті, кому не знайшлося місця в згуртованій олігархічної колоні. З іншого – звично запевняючи співгромадян у тому, що у них немає вибору, він здійснює подорож до Брюсселя, щоб фактично підтримати спроби ненависного ним олігархічного клану ще якийсь час пограбувати улюблену ним країну за рахунок європейських грошей.

З початком виборчої кампанії Ющенко не втомлюється перераховувати свої досягнення.

З одного боку, він веде на вибори нехай напівмертву, але все-таки існуючу і очолювану ним «Нашу Україну», з іншого – фактично закликає виборців віддавати голоси за «Свободу». І справа навіть не в тому, що Ющенко, який критикує об’єднану опозицію, не бажає помічати її фактичного союзу зі «Свободою». А в тому, що політик, ще до недавна стверджував свою прихильність європейським цінностям, стає на бік партії, яка фактично ці цінності відкидає. Так, в «європейськості» Ющенко завжди були ментальні проломи, та йому завжди хотілося відчувати себе скоріше великим Тягнибоком, ніж маленьким де Голлем, але його зовнішньополітичні дії на посаді президента все ж були направлені скоріше в майбутнє, ніж у минуле. І виявилося, що навіть цей, нехай і декларативний, зв’язок з майбутнім був для Ющенка вимушеним і неприємним.

Можуть сказати, що це не має ніякого значення, що Ющенко давно вже політичний труп, що ряду непорядних вчинків, скоєних цією людиною в останній період його перебування на посаді глави Української держави і особливо після відставки з поста президента, достатньо, щоб взагалі про нього не згадувати – і якби не інформаційна підтримка провладних ЗМІ, про заяви Ющенка взагалі ніхто б не знав. Але небезпека діяльності Ющенка полягає не в тому, що він фальсифікує сьогодення, а в тому, що він знищує минуле – минуле людей, які виходили в його підтримку на Майдан і тепер переконуються, що людина, заради перемоги якого на виборах вони готові були ризикувати здоров’ям , життям і безпекою, нічим не відрізняється від тих, проти кого вони виступали. Цей вірус післямайданного розчарування і став знаряддям, за допомогою якого донецькі Бурбони встановили повний контроль над деморалізованою країною. А Бурбон з Безрадичів робить все можливе, щоб українці не одужали ніколи.

Віталій Портников
головний редактор і телеведучий каналу TBi

Джерело: LB

 1. месникмесник10-01-2012

  А мене не дивує поведінка та й психологія цього бурбона, бо він завжди робив кар’єру через жінок, потім “із грязі да в князі” наїстися не міг, що властиво лише найбільш зубожілій частині населення. Тоді продавав совість то за гроші Нацбанку, то за дачу, справ його доблесних не злічити. Але дивують його дрогобицькі послідовники, які не маючи й десятої долі тих ющенківських благ дотепер рвуть на собі волосся, ридають за ним, не розуміючи- за ІУДОЮ не плачуть. ІУДУ вбивають.

 2. валіквалік10-01-2012

  ну зробив він маленьку крихточку для українців але ще більше зробив для себе і своєї американської сім’ї і нас продав своєму дружбану Вітьку. Чим він кращий за нього, два чоботи пара.

 3. СнайперСнайпер10-01-2012

  Саме тому психликарня та в’язниця повинні стати вашим місцем перебування. Разом з капітельманами, які займалися отравленням Ющенка.
  Дрогобичани за правову державу. І за те, щоб вищенаведені заклики викликали увагу міліції.

 4. толіктолік10-01-2012

  Ще один вихованець капітельманів зі “смаженими фактами”.

 5. Оксана з ДрогобичаОксана з Дрогобича10-01-2012

  Нема в Дрогобичі людини яка б не хотіла плюнути в лице цьому месії, що так гарно розводить руки і підтягує свої манжети. Бо нема нічого страшнішого за зраду свого народу.

 6. Вуйко з МлинокВуйко з Млинок10-15-2012

  Навчили вас капітельмани плювати, доведеться самим вчитисчя ковтати.

Leave a Reply