Тарас Курчик: за і проти

Kurchyk

Кандидат у народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу N121 Тарас Курчик був гостем чергового, сімнадцятого, засідання Дискусійного клубу, яке відбулося 27 вересня.

Відразу хочу зазначити, що Тарас Курчик мав виступати на попередньому засіданні Дискусійного клубу, але не зміг цього зробити. Тому ми домовилися, що він обов’язково приїде на засідання 27 вересня. Про це я чітко сказав на засіданні 20 вересня. Проте деякі мої колеги-журналісти повідомили, що Тарас Курчик не з’явився на засідання Дискусійного клубу. Для кандидата в депутати ця новина прозвучала як така, що буцімто він чогось побоявся, хоча насправді був зайнятий роботою в обласній раді. До честі Тараса Курчика, він не став акцентувати на цьому увагу, хоча й звернувся до журналістів про спростування неправдивої інформації.

Говорячи про те, чому він хоче стати народним депутатом України, Тарас Курчик зазначив, що люди повинні мати вибір, оцінити можливості всіх претендентів, а, головне, те, що вони вже встигли зробити.

З виступу В’ячеслава Кириленка, який у ті дні перебував на Дрогобиччині, він зробив висновок, що людям, мовляв, не треба думати, а просто голосувати за об’єднану опозицію. Щоправда, народний депутат України говорив про це в іншому аспекті. “Для мене такий підхід неприйнятний, – зауважив Тарас Курчик. – Це нагадує старі часи, коли партія за всіх думала”.

У новому парламенті він відстоюватиме українські національні інтереси, буде в блоці демократичних сил і максимально робитиме для свого округу.

Олександр Магльона, керівник Асоціації “Нові Горизонти” і головний редактор однойменної газети, засумнівався в щирості слів Тараса Курчика, бо той занадто молода людина і не жив у радянські часи, а тому не може судити про діяльність і методи роботи партії, яка була лише комуністичною.

Приватний підприємець і громадський діяч Михайло Кривий поцікавився, що за два роки вдалося зробити Тарасові Курчику як депутатові Львівської обласної ради? Той відповів, що зумів відстояти мільйон гривень для ремонту доріг у Стебнику. Також він переймався проблемами дітей з особливими потребами, звернувся до друзів з різних країн, які скерували в Україну 70 візочків для інвалідів. Завдяки його старанням незрячі отримали спеціальні годинники. Долучився Тарас Курчик і до покриття одного з куполів церкви Святого Юра новим гонтом. Ці та інші доброчинні акції він робив ще задовго до виборів.

Координатора руху “Чесно” в Дрогобичі й керівника громадської організації “Небайдужі Дрогобичани” Святослава Сурму все-таки не задовольнила відповідь, чому Тарас Курчик іде до Верховної Ради України. Той намагався пояснити на прикладі костюмів, коли покупець хоче чорний, а йому настирливо пропонують сірий. У парламенті повинні бути свіжі обличчя, а 21 кандидат на окрузі – це явний перебір.

Голова Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини і депутат Дрогобицької міської ради Михайло Ваврин запитав, чому нічого не робиться з ремонту національної пам’ятки – шпихліру, там уже провалився дах, а Тарас Курчик, як відомо, входить до комісії в обласній раді, яка мала би займатися цими питаннями. Претендент на мандат народного депутата щиро зізнався, що до всього руки не доходять, хоча це питання обговорювали. На його думку, слід окреслити завдання кожному депутатові.

Кандидата в народні депутати України по Дрогобицькому виборчому округу N121 Святослава Грабовського цікавило, чи готовий Тарас Курчик звітувати частіше, ніж один раз на рік, як це передбачено законодавством. Тарас Курчик зауважив, що робить це, його звіт опублікований у пресі, прозвучав на радіо “Франкова земля”. Що стосується пропозиції Святослава Грабовського, то тут варто подумати, адже треба накопичити добрі справи, щоби про це можна було прозвітуватися.

Декілька разів під час свого виступу Тарас Курчик зауважив, що має незаплямовану біографію, а під час сесій Львівської обласної ради голосує “правильно”, як і депутати від національно-демократичних сил.

Колишній голова Дрогобицької райдержадміністрації, а нині депутат Дрогобицької районної ради Михайло Кравець зауважив, що у зв’язку з відсутністю дисципліни маємо системну кризу в галузі культури. Свого часу йому доводилося мати ганебні стосунки з управлінням культури – зокрема, й щодо Національного заповідника в Нагуєвичах. Він вважає, що в Тараса Курчика немає системних напрацювань. Той зауважив, що працюватиме в парламенті не один, а в команді. На День незалежності України Тарас Курчик виступав в бразилійському парламенті, досягнута домовленість про те, що одне з міст Бразилії стане побратимом Дрогобича.

Тарас Курчик також відповів на запитання присутніх.

Джерело: tustan.io.ua

 1. ТарасТарас10-01-2012

  Тарас. Ти хороший хлопака. Але цього мало. Ти ж просто відбереш свою частку голосів від опозиції і задовольниш свою пиху. Ну і що далі?. Отже, тобі Україна і її люд- десь побоку. Значить, ти хоч і непрямо але всетаки працюєш на регіоналів. А шкода, бо зараз в цій ситуації ти би мав проявити своє розуміння, показати вміння іти на компроміси,що властиво тільки дуже сильним політикам.

 2. БульбаБульба10-01-2012

  Зважаючи, що так звана опозиція прекрасно співрацює з регіоналами, потрібно віддати право називатися опозицією курчикам та іншим самовисуванцям.

 3. ТетянаТетяна10-01-2012

  Згідна з Тарасом, тим паче Курчик – член Руху. І не соромно ж йому зараз конкурувати з Батьківщиною, якщо тільки завдяки підтримці цієї партії Рух на минулих виборах потрапив в обласну і Львівську міську ради. І сьогодні Рух входить в опозицію. А Курчику – нічого не указ. Чоловіче, схаменися! Шансів на перемогу не маєш, зате голоси від лідера відтягуєш.

 4. СтрілецьСтрілець10-02-2012

  Лідер у вас Янукович, то чому б не відтягнути?

 5. ОсаОса10-02-2012

  Ніхто не знає що в Тараса на думці раз він вирішив стати депутатом Верховної ради. Молодий, амбітний, дуже прагматичний співак. Тому пояснювати чужі вчинки-справа невдячна, а от результатом буде відтягування тих же голосів для регіонів. Бо чим меншим буде розрив між регіоналом і опозиціонером, тим швидше і в більшій мірі регіони використають фальсифікаційний ресурс. Нажаль.

 6. СвітланаСвітлана10-16-2012

  Опозиція дуже не гідно вчинила з Народним Рухом України по всіх округах. Навіть на тих округах де рухівці мали беззаперечні шанси на перемогу і працювали протягом декількох років. Те саме стосується і Дрогобицького округу. Всі партії, що входять до опозиції мають округи, крім РУХу. Від них навіть єдиний вільний дрогобицький округ в останній момент забрали. Ілик не справедливо висунув себе на “Єдиного узгодженого” і вдало скористався цим брендом для своєї перемоги. Ще не відомо де йому вигідніше буде у парламенті!!! Тому вже за рік часу ми всі цілком можливо шкодуватимемо за свій вибір і нарікатимемо на Ілика як на депутата ВР. Всі ці решта 20 кандидатів ніяких голосів в Ілика не відтягують – там розрив в понад 30%.

Leave a Reply