Установче засідання Наглядової ради з впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Дрогобича

Vybir Stratehiji

2 жовтня 2012 року у приміщенні Дрогобицької міської ради (каб.31 «Світлиця») об 11 год., за участі керівників міста Дрогобича, представників Проектів РЕОП і МЕРМ, членів робочої групи Проекту РЕОП та інших зацікавлених осіб відбудеться установче засідання Наглядової ради з впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Дрогобича до 2020 року.
На порядку денному:
1) Проведення І установчого засідання Наглядової ради з впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Дрогобича до 2020 року
2) Представлення Проекту демографічної моделі для м.Дрогобича, розробленої в рамках Проекту РЕОП та її обговорення.
3) Представлення презентаційного профілю міста Дрогобич та обговорення найбільших викликів для міста в сфері демографії, економіки та бюджету.
4) Презентації системи моніторингу впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Дрогобича до 2020 року, розробленої Проектом МЕРМ.
Вищевказаний захід сприятиме актуалізації питань реалізації та моніторингу впровадження Стратегічного плану економічного розвитку міста Дрогобича до 2020 року та обговорення окремих його положень у світлі останніх напрацювань Проектів РЕОП та МЕРМ.

Джерело: Дрогобицька міська рада

 

Leave a Reply